Didysis barjerinis rifas keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Didysis barjerinis rifas yra plačiai vertinama kaip vienas iš septynių pasaulio stebuklų, ir buvo nurodytas kaip Pasaulio paveldo sąrašą 1981 metais kruizinių Whitsundays siūlo kruizus į Didysis barjerinis rifas nuo Airlie uostas, Daydream sala ir Hamiltonas sala. Žemiau galite rasti visus Didysis barjerinis rifas keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Specialūs pasiūlymai

  • Didysis barjerinis rifas keltai
  • Didysis barjerinis rifas keltai
  • Didysis barjerinis rifas keltai

Keltai į Didysis barjerinis rifas

Kruiziniai Whitsundays turi didelės spartos katamaranų aptarnaujančių įvairių salų Whitsundays parką.

Kiekvienas laivas erdviuose gyvenimo numerius su oro kondicionieriais, outdoors deniai mėgautis įspūdingų salų (ir net banginių kai kuriais sezonais) nuomonę. Borto barai taip pat yra su patogiomis sėdimomis vietomis ir gaiviųjų gėrimų asortimento.

Užsisakykite keltu į Didysis barjerinis rifas šiandien paprastai ir saugiai AFerry.Apie Didysis barjerinis rifas

Didysis barjerinis rifas yra didžiausias pasaulio koralinis rifas, kurį sudaro daugiau nei 3000 atskirų rifų sistemoms, ir gali būti vertinamas iš kosmoso. Dėl tai Mesmeryczny Grožis, Didysis barjerinis rifas yra vienas iš labiausiai ieškoma po turistinių vietų.

Šis Didysis barjerinis rifas gali mėgautis daug patirties, įskaitant snorkeling, nardymas, orlaivių arba sraigtasparnių turai ir kruizai.

Su Cruise Whitsundays, jūs galite mėgautis visą dieną kruizas Didysis barjerinis rifas ir patirti kažką tik šis unikalus gamtos stebuklas gali suteikti.

Didysis barjerinis rifas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas