Granville keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Granville su AFerry. Keltai į Granville, Prancūzijoje, yra iš Normandijos salos. Jūs galite imtis keltu į Granville iš Gernsis ir Džersio.

Granville Ferry Įmonės

Keltai į ir iš Granville yra valdomas Manche Iles Express. Kai ieškote keltu į Granville, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat parodyti jums rezultatus panašių uostuose kaip Carteret, Dielette ir St Malo, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Granville keltai su Manche Iles Express yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Granville bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Granville keltai
  • Granville keltai
  • Granville keltai

Apie Granville

"Granville yra Normandijoje šiaurės vakarų Prancūzijoje. Tai triukšmingo pajūrio miestelis pastatytas ant uolų nearti nuo Tolimųjų Rytų taško Mont-Saint-Michel įlankoje. Granville yra užimtas žvejybos uostas ir yra žinomas dėl kokybės vietos jūros gėrybių. Senamiestis Granville išsaugo daug istorinių pastatų surinkimą ir gyvena aplinkoje gausu jūros gėrybių. Granville yra Portretų mados dizaineris Christian Dior gimtinė. Jo vila yra vieši su prijungtu muziejaus, kuris yra aukščiausio vieta apsilankyti bet kokiam turistui. Granville yra taip pat namo į didžiausių karnavalas Normandijoje, kuris vyksta vasario mėn.

Keltai į ir iš Granville

Manche Iles Express, naudoja fastcraft catermarans su aviakompanija stiliaus krėslų ir laive bare.

Užsisakykite keltu į arba iš Granville paprastai ir saugiai AFerry.

Granville Port

"Granville yra triukšmingo pajūrio miestelis pastatytas ant uolų nearti ant kiek Rytų taškas Mont-Saint-Michel įlankoje. Granville yra užimtas žvejybos uostas ir yra žinomas dėl kokybės vietos jūros gėrybių. Keltai iš Granville uosto galima užsisakyti lengvai per AFerry.

Kelionė į Granville

Automobiliu: , Granville yra patogiai įsikūręs tiesiog išjungti E3 greitkelio. Tai mažiau nei 1 val 30 min nuo Rennes ir mažiau nei 4 valandos kelio nuo Paryžiaus. Granville geležinkelio stotis yra 3 valandų kelionė traukiniu iš Paryžiaus Montparnasse.

Granville Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Manche Iles Express

Gare Maritime, Rue des Isles, 50400 Granville, France