GNV Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Grandi Navi VELOCI keltu į Ispaniją, Maroką, Italiją, Sardinijos, Sicilijos, Maltoje ir Prancūzijoje. Laive Grandi Navi VELOCI keltais rasite aukščiausio lygio paslaugas ir komfortą, taip pat visą spektrą įrenginių. AFerry visada turi pigūs kainas Grandi Navi VELOCI ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Grandi Navi VELOCI keltai į Barseloną, Genuja, Tanger Med, Civitavecchia, Palermo, Livorno, Maltos ir daug daugiau. Visiems GNV maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Grandi Navi VELOCI grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
34
Trumpiausias pervažiavimas:
Naples - Termini Imerese
9 valandos 30 minutes
Populiariausias maršrutas:
Genoa - Tunis
Pigiausia:
Genoa - Olbia
31 €*
*Kaina remiantis:
 • Keleivis be transporto priemonės x 2
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 5 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 12 d., šeštadienis

Grandi Navi Veloci Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Genoa - Tunis
(Grandi Navi Veloci)
458 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 11 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Palermo - Genoa
(Grandi Navi Veloci)
363 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 27 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 11 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Olbia - Genoa
(Grandi Navi Veloci)
281 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 8 d., antradienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 11 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  Apie valdybos Grandi Navi VELOCI keltais

  "Grandi Navi Veloci veikia įspūdingą parką tradicinių keltų ir kitiems, kad sujungia funkcijų, paprastai rastų kruiziniai laivai. Jūs galėsite mėgautis visą spektrą įrenginių kiekvienoje keltu reiškia savo kelionę bus nieko, bet malonus nuo to momento, kai užlipti ant lentos su savo atplaukimo į uostą.

  Galite pasirinkti iš Grandi diapazone navi VELOCI kabinos įskaitant neįgalius kajutėse. Viskas ateina su atskirais vonios kambariais. Dėl didesnių laivų jie taip pat siūlo apartamentus su TV, telefonu, Radijas, Oro kondicionierius, mini baras.

  Dėl valdybos, Grandi Navi Veloci jūs taip pat rasite a la carte ir savitarnos restoranai, užkandžių baras parduotuves ir vaikų žaidimų aikštelės. Kai keltai taip pat yra kino, diskoteka, baseinas ir net sporto salę, jei norite tonizuoti prieš pataikyti į paplūdimį į savo paskirties vietą.


  Ar naudojate Grandi Navi Veloci Palermas Tuniso keltu, Grandi Navi Veloci Palermas Maltoje paslauga ar bet kuris kitas maršrutas su šiuo gerai žinomų ir gerbiamų keltų bendrovės, esate tikri, kad patogią kelionę. Užsisakykite Grandi Navi keltu lengvai ir tiesiog su AFerry.

  Tinka Užsakymas Informacija

  galite užsisakyti katė ar šuo laive Grandi Navi keltu su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Grandi Navi teikti laive apgyvendinimo augintiniai apie jų laivų, kur augintiniai turi gyventi. Tai netaikoma vadovauti šunys. Šunys taip pat gaus specialų sveikinimo komplektą, kai jie atvyksta į laivą.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.