Gourock keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Gourockas keltų uosto slypi į pietus krante iš Clyde Firth, 28 mylių į vakarus nuo Glazgas. Žemiau galite matyti keltų tvarkaraščius visų maršrutų į ir iš Gourock ir geriausių kainų mūsų klientai rasti neseniai atrankos.

  • Gourock keltai
  • Gourock keltai
  • Gourock keltai

Keltai į ir iš Gourock

Kaledonijos MacBrayne (CalMac ) keltai a> , veikia mažas, ekologiškus hibridinius laivus, plaukimo iš Gourock. Įranga laive yra ribota, nes kelionės laikas yra trumpas.


Gourockas uosto įrenginiai

Yra laukimo patalpa uoste pritaikyti tualetai ir priemonės kūdikiams pervystyti. Rasite keletą parduotuvių, paštas ir bankas tik trumpas 5 minutės pėsčiomis nuo keltų terminalo.

Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė yra ribotas pati uostą, tačiau 0,6 mylių Riverside Gardens "automobilių stovėjimo aikštelė suteikia daug nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.


Kelionė į Gourock Port

Automobiliu
iš Glazgas, imtis A804 ir prisijungti prie M8. Sekite M8 ir išlipkite Greenock Road/A8 Renfrewshire. Tada galite sekti A8 ir A770 Tarbet St/A771, kur jūs rasite keltų terminalo.

Traukiniu pervežimas Gourock geležinkelio stoties yra 3 minutės pėsčiomis nuo keltų terminalo ir siūlo tiesioginį ryšį Glazgas su ScotsRail.


Apie Gourock

Gourockas jau seniai populiarus dienų kelionė paskirties Glazgas. Smėlio paplūdimiai ir po atviru dangumi baseinas padaryti už Convenient Resort. Po atviru dangumi baseinas buvo Gourock nuo 1909, tačiau visai neseniai radikaliai patobulinimus ir dabar šildomas ir prie dideliu laisvalaikio centre.

Užsisakykite keltu į Gourock iš Rothesay paprastai ir saugiai AFerry.