Gothenburg keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Gėteburgas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Gėteburgas su AFerry. Keltai į Geteborge, Švedijoje, yra iš Danijos ir Vokietijos. Jūs galite imtis keltu į Gėteburgas iš Frederikshavn ir Kylio.

Geteborgo keltų bendrovių

Keltai į ir iš Geteborgo valdo Stena Line. Kai ieškote keltu į Gėteburgas mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat parodyti jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Helsingborg, Malmėje ir Trelleborg, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Geteborgo keltų su Stena Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Geteborge bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Gothenburg keltai
  • Gothenburg keltai
  • Gothenburg keltai

Apie Geteborge

Gėteburgas yra įsikūręs upės Jotaelvenas burną ir todėl gavo vardą Gėteburgas. Jo vieta padėjo Gėteburgas išsivystyti į didelį prekybos ir laivybos mieste Šiaurės šalyse. Jūra, prekybos ir pramonės istorija miesto yra akivaizdus kultūriniame gyvenime Geteborge.

Gėteburgas yra išsibarsčiusios su istorinių ir kultūrinių įstaigų skaičius. Geteborgo dailės muziejus, Liseberg (didžiausias pramogų parkas Skandinavijoje), Röhss muziejus (jūrų ir gamtos istorijos muziejus) ir Geteborgo operos yra tik keletas iš jų.

Kungsportsavenyn, visuotinai žinomas kaip Avenyn "Avenue", yra pagrindinis Boulevard, kurių bendras ilgis 1 km; jis driekiasi nuo senesnės dalis Geteborgo į Götaplatsen aikštėje, kur Geteborgo dailės muziejus ir keletas kitų kultūros įstaigų yra įsikūrusios.

Nors Geteborge, taip pat galite aplankyti Pietų Geteborgo salyną, kurį sudaro Älvsborg tvirtovė, Vinga ir Styrsö salų. Kaip pajūryje paskirties, Geteborgo garsėja žuvų patiekalų ir pasaulinės klasės užeigų sporto Michelin žvaigždes kartu su įvairiais kitų prieinamą variantų.

Keltai į ir iš Geteborgo

"Stena Line" laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat pasirinkimas komfortabilių en-suite kajutėse.

Su Stena Line jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę savo Geteborgo keltų ir su AFerry jūs visada rasite naujausius kainas ir buriavimo informaciją.

Geteborgo uostas

Geteborgo keltų terminalas yra įsikūręs pietvakarių Švedijoje apie pusę iš Kopenhaga, Danija, Oslo ir Norvegijos. Savo natūraliai naudingiausio vietą, Geteborgo keltų terminalas yra didžiausias uosto Skandinavijoje. Ji yra unikali, kad ji yra tiek upių ir jūrų uostas. Geteborgo keltų terminalas buvo įkurta 1620 ir priklauso paties miesto. Nuo tada ji buvo įvairių pokyčių ir neseniai transformavosi į modernią galimybe su 3 keleivių terminalų ir kruizinio terminalo. Jūs galite užsisakyti keltų iš Švedijos į Vokietiją ir Norvegiją su AFerry.

Geteborgo uosto įrenginiai

Geteborgo keltų terminalas turi platų modernių įrenginių visose 3 gnybtų prižiūrimi taip, kad labai aukštus standartus. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilių stovėjimo aikštelė įrenginys yra už terminalų, įskaitant neįgaliųjų automobilių stovėjimo aikštelės.

Kelionė į Geteborgo

"iš šiaurės pasieksite Geteborgas per E6/Uddevalla. Iš pietų, galite eiti per Halmstad. Iš Rytų pasieksite Geteborgas per E20 nuo Örebro arba per plento 40 iš Jönköping. Atkreipkite dėmesį, kad Geteborgo uostas turi 2 Stena Line terminalus.

reisai į Frederikshavn eikite į "Danmarks-terminalen" (Masthugsterminalen). Dėl reisų į Kylį eikite į "Tysklands-terminalen" (Majnabbeterminalen).

Nuo centrinės stoties galite gauti tramvajų į "Stena Line" terminaluose. Naudokite tramvajų Nr. 3 arba 9 iš Geteborgo centre ir sekite ženklus į "Stena Line" terminalą.

Autobusai iš visų priemiesčiuose naudoti Nils Ericsonsplatsen autobusų stoties. Ieškokite autobusų skaičių 31, 34, 40, 41, 85 ir Autobuso stotelė Hjalmar Brantingsplatsen. Čia galite pakeisti tramvajų skaičių 2, 3, 4, 5 ir 9 arba galite vaikščioti į terminalo pastatą.

Gėteburgas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Stena Line

For sailings to/from Frederikshavn: Danmarksterminalen, Masthuggskajen, S-40519 Göteborg, Sweden