Golden Star Ferries

Golden Star Ferries
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti Golden Star Ferries tarp Kikladų salose ir žemyninėje Graikijoje. Golden Star Ferries "veikia tradicinį kelto su dideliu pajėgumų ir daugelio įrenginių. AFerry visada turi pigūs kainas Golden Star Ferries ir naujausius specialius pasiūlymus.

Ieškoti Golden Star Keltai į Andros, Mykonos, Rafina ir Tinos su AFerry. Žiūrėkite žemiau Golden Star Ferries maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartus. Paspauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Golden Star Ferries grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Be transporto priemonės keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 30 min. iki išvykimo, visi kiti keleiviai – likus 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
20
Trumpiausias pervažiavimas:
Mykonos - Tinos
35 minutes
Populiariausias maršrutas:

Golden Star Ferries Maršrutai

    Laive su Golden Star Ferries

    Superferry II , turi keleivių talpa 1,630 ir gali turėti 250 automobilius. Laive rasite oro kondicionieriai, WiFi visame laive ir palydovinės televizijos visose srityse. Yra atviras denis baras rūkantiems, bet taip pat daug nerūkančiųjų sričių laive. Praeiti laiko laive esama neapmuitinamų prekių parduotuvės, užkandinė, namų kino kambarį ir masažo-atsipalaiduoti kėdės. Laivas yra Susisiekimas patogus.


    "Nepriklausomai nuo maršruto pasirinkti su Golden Star Ferries jums patogiai keliauti žinant, kad jūs turite daug su AFerry.

    video

    Golden Star Ferries YouTube video