GoInSardinia keltai

GoInSardinia
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti GoInSardinia keltu į Sardinijos ir Italijos. GoInSardinia keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir paslaugų laive jų šiuolaikinių keltais. AFerry visada turi pigūs kainas GoInSardinia keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti GoInSardinia Keltai į ir iš Livorno, Civitavecchia ir Olbija. Visiems GoInSardinia keltai maršrutus ir matyti kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo GoInSardinia keltai grafiko su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Keleivių be nuosavo transporto patikrinimas vyksta 30 min. prieš kelionės pradžią. Visų kitų keleivių patikra prasideda 90 min. prieš kelionės pradžią.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

GoInSardinia Maršrutai

      Apie lenta GoInSardinia keltais

      GoInSardinia leidžia jums keliauti tarp Italijos ir Sardinijos patogiai ir paprasčiau. Įmonė įsikūrusi Santa Teresa di Gallura žada pasiūlyti nebrangias paslaugas su daugiau prieinamą kainas. Kelionė siūlo keleiviams platų paslaugų ir nuostabiu vaizdu į Tirėnų jūrą.

      Ar jums keliauti laive GoInSardinia keltai Civitavecchia keltų, arba jei jūs naudojate GoInSardinia keltai Livornas Olbia maršrutą, jūs privalo turėti daug keltu su GoInSardinia keltai. Užsisakykite GoInSardinia Keltai kirtimo su AFerry.