glossa keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

glossa Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į gloss su AFerry. Jūs galite naudoti glossa imtis keltai aplink Sporades salos, taip pat į Graikiją. Buities paslaugos į Sporades salos yra iš glossa į Skiathos, o keltai atokiau nuo Sporades salos plaukti į Volosas.

gloss Keltų Įmonės

Keltai į ir iš glossa valdo Anes keltai ir Graikijos Seaways. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš gloss, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į gloss, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

glossa keltai su Anes keltai ir Graikijos Seaways yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į glossa bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • glossa keltai
  • glossa keltai
  • glossa keltai

Apie glossa

gloss yra kaimas verdent saloje Skopelos. Į Sporades salos garsėja kaip gana rami ir jų apsvaiginimo žalumos. Žalių pušų atspindi per ramus mėlynas vanduo. Į Sporades salos yra gerai žinomas dėl savo paplūdimių, gražus reljefas, ir pakrančių nardymo ir snorkeling. Į glossa kaimynystėje yra Agios Ioannis, kuris matomas iš 2008 filmo koplyčia "Mamma Mia!" Nuo glossa uoste yra daug keltai į gretimas salas.

Keltai į ir iš glossa

ANES keltai , veikia dviejų laivų, Protėjas " ir Ag parką. Nektarios ,. Kiekvienas laivas turi visą spektrą vidaus ir lauko krėslų ir holai, ir yra prieinami laive užkandžių ir gaiviųjų gėrimų asortimentas.

Graikijos Seaways " yra viena didžiausių ir labiausiai žinomas iš Graikijos keltų bendrovėms. Taip pat tradicinių keltų, bendrovė taip pat eksploatuoja katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie kartais gali būti iki 50% greičiau nei kitų įmonių su įprastiniais keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Jų keltai yra modernus ir pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive.

Koks būdas jums į arba iš gloss, esate tikri, kad turite puikią kelionę su šio garsaus graikų keltų bendrovės.

glossa Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

ANES Ferries

Skopelos/Glossa Ferry Terminal, Loutraki Port, Loutraki Town, Sporades, Greece

Hellenic Seaways

Loutraki Port, Loutraki Town, Skopelos, Sporades, Greece