Girne keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gine (taip pat žinomas kaip Kyrenia) yra uosto miestas Šiaurės Kipre. Yra šlovingą fonas miškų ir kalnų. Su AFerry galite užsisakyti keltų Girne iš Alanijos ir Taşucu Turkijoje. Keltai į ir iš Girne valdo Akgünler.

Žemiau rasite Girne keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

  • Girne keltai
  • Girne keltai
  • Girne keltai

Keltai į ir iš Girne

Akgünler keltai " suteikia fastcraft katamaranų paslaugas pėsčiaisiais keleiviai, ir rečiau tradicinių keltų paslaugas vežti transporto priemones.

apie Girne

kaip turistas mieste, Girne turi daug apgyvendinimo centre aplink smėlio paplūdimiai , Kiekvienas su unikaliu vaizdu į jūrą ir aplinkinius kalnus. Kyrenia pilis yra židinio taškas rajone, buvo pastatyta venecijiečių per Lusignan taisyklė, šis architektūros stilius yra akivaizdus visoje Girne.

Jachtos doke pasagos formos uosto su daug restoranų, barų ir gyvas po atviru dangumi kavinių netoliese.

Girne Port

Girne yra pictureque uosto miestas Kipre ir taip pat žinomas kaip Kyrenia. Tai labiausiai turistų lankomas Šiaurės Kipre ir yra lengvai pasiekiamas naudojant keltu. Nuo Girne galite gauti Keltai į Alanijos ir Taşucu uostus Turkijoje, kuri galima užsisakyti internetu per AFerry.

Girne uosto įrenginiai

Yra keli įrenginiai at pati uoste, tačiau miesto centras yra už 15 minučių kelio pėsčiomis. Rasite visus patogumus ten.

Kelionė į Girne

Automobilių nuoma rekomenduojama kaip viešasis transportas nėra plačiai prieinami. Jei jūs gyvenate centrinėje Kyrenia tada jums gali būti suteikta galimybė gauti Dolmu ş (Mažas autobusas) į uostą.

Girne Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

AK Gunler

Dr. Fazyl Küçük Caddesi, Girne, Girne, Cyprus