Ginostra keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Ginostra su AFerry. Jūs galite naudoti Ginostra imtis keltai aplink Aeolian Islands, o taip pat į Italiją. Buities paslaugos Aeolian Islands yra iš Ginostra į Lipari, o keltai atokiau nuo Aeolian Islands plaukti į Milazzo.

Ginostra Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Ginostra valdo Laisvės Lines. Kai ieškote keltu į Ginostra, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Ginostra keltai su Laisvės linijos yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Ginostra bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Ginostra keltai
  • Ginostra keltai
  • Ginostra keltai

Apie Ginostra

Ginostra yra mažas kaimelis nustatyti gamtos amfiteatras pietvakarių regione Stromboli, į Aeolian Islands. Ši vietovė yra unikali tuo, kad nėra motorinėmis transporto priemonėmis ar kelių, todėl kaimas taikus ir ramina. Iki 2004, kaimas neturėjo elektros energijos ar tekančiu vandeniu.

Ginostra yra populiarios besilankančių ugnikalnį keliautojams ir žmonėms, kurie domisi buriavimui ir žvejybos keliones. Ramybe daro Ginostra puikiai tinka ramioms atostogoms, toli nuo stumdymasis ir šurmulio rasti daug populiarių turistinių vietų.

Keltai į ir iš Ginostra

Snav Linijos , veikia 25 greitaeigių laivų flotilę, kiekvienas laivas, įrengtas su kambarius su oro kondicionieriumi, TV, muzika, foteliuose ir laive baras tarnauja užkandžiai ir užkandžiai. Greičiausias laivai gali pasiekti greitį 36 mazgų.

Ginostra uosto įrenginiai

Ginostra yra mažas, kompaktiškas kaimas centre aplink uostą, todėl jūs rasite visus patogumus šalia uosto. Pėsčiomis rasite parduotuves, gražių restoranų, viešbučių ir, žinoma, bažnyčią, kuri yra viena iš pagrindinių lankytinų vietų.

Kelionė į Ginostra uosto

Kadangi nėra jokių keliai, jungiantys Ginostra į šiaurės rytus nuo Stromboli, geriausias būdas pasiekti kaimą yra laivu. Galite imtis keltai iš kitų Aeolian Islands su Snav Line, arba jei jau esate nuo Stromboli salos rasti vietos valtis keliones į Ginostra.

Ginostra Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Liberty Lines

, 98050 Ginostra, Province of Messina, Italy