Žiaunos Bay Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

žiaunos Bay Maršrutai

Užsisakykite keltu į žiaunomis Bay su AFerry. Keltai į žiaunomis Bay, Škotijoje, yra iš Orknio. Jūs galite imtis keltu į žiaunomis Bay St Margarets Hope.

žiaunomis Bay keltų bendrovių

Keltai į ir iš žiaunų Bay yra valdomas Pentland keltai. Kai ieškote keltu į žiaunomis Bay, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Skrabsterio padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

žiaunomis Bay keltai su Pentland Ferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į žiaunomis Bay bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Žiaunos Bay Ferry
  • Žiaunos Bay Ferry
  • Žiaunos Bay Ferry

Apie žiaunomis Bay

"žiaunomis Bay" įsikūręs prie Caithness atsiskaitymo žiaunomis šiaurės rytuose, 3 mylių (už 5 km) į vakarus Jono O 'kruopos į Highland Tarybos erdvės. Žiaunos Bay yra lengvai pasiekiamas važiuojant aplink Škotijos šiaurinės pakrantės kelio. Tai mėgstamiausia kaitintis vieta vietos ruonių populiacijas. Ji yra nedidelė uostą ir prieplauka yra naudojamas kaip žemyninėje terminalo Pentland Ferries.

Keltai į ir iš žiaunų Bay

Pentland Keltai , turi parką, susidedantį iš dviejų laivų Claymore " ir Pentalina b punktas . Geležinkelių riedmenų Pentland Ferries patalpos yra ribotas dėl to, kad perėjoje trukmę, tačiau rasite gražus atsipalaiduoti holai iš kurių atsiveria visoje Firth ir kavinėje su užkandžių baru ir tualetai.

Jūs esate tikri, kad malonus ir atsipalaiduoti kelionę nesvarbu, kuris iš Pentland keltai laivus galite keliauti, todėl knyga šiandien AFerry

žiaunomis Bay Port

" keltas operatorius Pentland keltai siūlo pilną paslaugų transporto priemonių ir keleivių nuo birželio 1 d 2001 Pentland Keltai prijungti keltų uosto ir uosto žiaunomis Bay nuo Škotijos šiaurėje su Šv Margaret viltis uoste Orknio salas. Jūs galite užsisakyti visus savo žiaunomis Bay keltų per AFerry.

žiaunomis Bay uosto įrenginių

Naujoji perkėla buvo pastatytas Pentland keltai paslaugų transporto ir keleivių tarp žiaunų įlankoje ir Šv Margaret vilties.

Kelionė į žiaunomis Bay

"žiaunomis Bay keltų uostas pažymėtos nuo A99 kryptimi Wick ir John O'Groats. Įsiminti keliaujant į Škotijos šiaurę netikėto eismo ar avių leisti ilgiau.

Žemiau jūs rasite naujausius žiaunomis Bay išvykimo laiką ir buriavimo kartus Kartu jokių specialių pasiūlymų.

žiaunos Bay Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Pentland Ferries

Gills Bay Ferry Terminal, Canisbay, Wick, Caithness, KW1 4YB, Scotland