Genoa keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Genuja Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Genuja su AFerry. Keltai į Genuja, Italijoje, yra Alžyras, Korsikoje, Sardinijoje, Sicilijoje, Ispanijoje ir Tunise. Jūs galite imtis keltu į Genuja iš 9 keltų uostuose:

Genuja Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Genujos valdo Algerie Keltai, CTN, Grandi Navi VELOCI, Moby Lines ir Tirrenia di Navigazione , Kadangi 5 keltų bendrovės veikia ir iš Genujos, palyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Genuja, visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Civitavecchia, Livorno ir Napoli, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su Algerie keltai ir kitos veikiančios įmonės ir iš Genuja yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Genuja bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Porto Torres - Genoa
(Grandi Navi Veloci)
114 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 16 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 30 d., trečiadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Porto Torres - Genoa
(Tirrenia di Navigazione)
158 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 18 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Tunis - Genoa
(CTN)
301 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 9 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
 • Genoa keltai
 • Genoa keltai
 • Genoa keltai

Apie Genuja

Genuja Keltų uostas yra strategiškai vietoje visų turistų ir komercijos ir visada veikė kaip susisiekimo taško tarp kontinentinės Europos ir Viduržemio jūros regione. Ispanija, Marokas, Korsika, Sardinija ir Tunisas yra gerai prijungtas nuo Genujos keltų uosto.

Keltai į ir iš Barselonos

Barselona keltų uosto įsikūręs vos keli kilometrai nuo Katalonijos regione Ispanijoje kapitalo, ir kviečia pasinaudoti puikiais nuorodos į Italiją, Balearų salų ir Šiaurės Afrikoje - visi kurių čia galima užsisakyti su AFerry.

Acciona Transmediterranea anketa moderni oro kondicionieriumi laivai yra suprojektuoti taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos.

Balearia yra moderni, įspūdingą parką keltais ir siūlo puikų aptarnavimą. Dauguma jų laivų pasiūlyti kabinos ir sėdimųjų variantų, baras/kavine, restoranas, TV ir parduotuvių asortimentą.

Laive Grandi Navi Veloci , keltų rasite la carte ir savitarnos restoranai, užkandžių baras parduotuves ir vaikų žaidimų aikštelės. Kai keltai taip pat yra kino, diskoteka, baseinas ir net sporto salę.

Su "Grimaldi" , taip pat rasite daug holai su patogiomis sėdimomis vietomis, restoranų ir barų ir vaikų žaidimų aikštelės. Daugelis keltais taip pat veikia baseinai vasaros mėnesiais ir kai jūs netgi galite pasilepinti prabanga kurortinis gydymas.

Barcelona uosto įrenginių

Barselona Maljorkoje maršrutai:

Terminalas Transmediterranea įsikūręs Moll de Sant Bertrán. Tai yra oro kondicionierius, baras/restoranas, tualetai, suvenyrų parduotuvės, Rent-A-Car, taksofonai, bankas, kairiuoju bagažo, taksi, muitinės ir imigracijos policijos paslaugas, o automobilių stovėjimo aikštelė yra įsikūręs Pasaulio prekybos centro.

terminalas C moll Adossat yra į moll Adossat. Ji oro kondicionieriai, tualetai (prie terminalo) ir automatas.

Barselona Ibiza/Minorka maršrutai:

Terminal Trasmediterránea - įrenginiai, kaip nurodyta pirmiau

Terminalas de Drassanes yra įsikūręs į moll. Barselona "Nord. Tai yra oro kondicionavimas, kavos baras, tualetai, taksofonai, Bagažo saugykla ir laikraščių kioskas. Automobilių stovėjimo aikštele įsikūręs Pasaulio prekybos centro

Barselona - Genuja maršrutai:.

Terminalas de Genova yra įsikūręs MOLL Ponent Nord. Šis terminalas yra įrengta oro kondicionavimo sistema, tualetai, taksofonų ir įvairių automatų.

Kelionė į Barseloną

Artimiausia metro stotelė yra Drassanes (žalia linija L3), kuris yra maždaug 20 minučių pėsčiomis nuo uosto, netoli Kristupo Kolumbo paminklas palei Ramblas. Jums gali tekti gauti uosto autobusas į paminklo, priklausomai nuo to, terminalas jūs atvykstate.

Galite tiesiog sugauti taksi nuo keltų uosto terminalų į miesto centrą, maždaug 8 eurų. Paprastai tai trunka mažiau nei 10 minučių.

Yra įvairių variantų keliaujant tarp keltų uosto ir oro uosto. Greičiausias variantas yra šokinėti taksi, kuris paprastai yra patikimas ir pigus. Kelionė truks apie 25 minučių.

Z.A.L autobusu (ryškiai mėlynos autobusai) eina kas 20 minučių nuo pagrindinio uosto terminalus į Kristupo Kolumbo paminklas, leidžianti lengvai patekti į metro. Bilietų kainos yra maždaug 1,10 eurų (gali keistis).

Autobusų Montjuïc Automobilių parkas Passeig de Josep Carner/Passeig de Montjuic, suteikia 24 valandų saugią vietą palikti savo automobilį, ir tik 5 minutės nuo uosto terminaluose.

Barselona keltų uostas yra šalia pagrindinio kruizinio terminalo netoli Port Vell (senas uostas), kuris yra į pietus pabaigoje iš garsiosios Ramblas, yra 1,2 km tako per pačiame miesto centre centru.

Genuja Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

CTN

Port of Genoa (Liguria) - Maritime Station, P.le dei Traghetti Iqbal Masih 5, 16126 Genova, Italy

Grandi Navi Veloci

Port of Genoa (Liguria) - Maritime Station, P.le dei Traghetti Iqbal Masih 5, 16126 Genova, Italy

Moby Lines

Port of Genoa (Liguria) - Maritime Station, P.le dei Traghetti Iqbal Masih 5, 16126 Genova, Italy

Tirrenia di Navigazione

Port of Genoa (Liguria) - Maritime Station, P.le dei Traghetti Iqbal Masih 5, 16126 Genova, Italy