Gedser į Rostoko keltu

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 9 perėjimai kasdien
    1 valandos 45 minutes
    Gauti kainą

Gedser į Rostoką keltas jungia Daniją į Vokietiją ir valdo "Scandlines". Taip pat lyginti kainas ir kartų Gedser į Rostoką, mes taip pat parodyti jums rezultatus Rodby Faerge į Puttgarden padėti jums gauti iš Danijos į Vokietiją už geriausią laiką, už geriausią kainą.

Vidutinis Kaina rasti mūsų klientams už Gedser į Rostoką neseniai £ 182

.

Užsakyti Gedser į Rostokas keltas šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Gedser. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Gedser į Rostoką

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Gedser Rostokas maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Gedser į Rostoką, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia "

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Gedser į Rostoką keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Gedser į Rostoką maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Gedser Rostokas keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Gedser į Rostoką kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Gedser į Rostoką keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Gedser į Rostoką. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Gedser į Rostokas maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Gedser į Rostoką keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Gedser į Rostoką yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Gedser

Gedser yra mažas miestelis, kad sukūrė pastaraisiais metais aplink uostą. Gedser yra įsikūręs pietinėje pakrantėje nedideliame Danijos saloje Falsterio. Danija yra labiausiai į pietus nuo Skandinavijos šalių, ir gyvena daugelio populiarių lankytinų vietų, tokių kaip pilių, muziejų, vikingų svetainių ir istorinių miestų.

Apie Rostoke

Rostokas yra Vokietijos regione Mecklenburg-Vorpommern ir yra didžiausias miestas šiame regione. Rostokas turi daug už lankytoją pamatyti ir nuveikti; nuo vaizdingo New Market Square savo 13-ojo amžiaus Rotušės ir gražiai restauruotuose 15-ir 16 a namų.

Kitos istorinių vietų Rostokas yra Šv Marijos bažnyčia, gotikinis pastatas Pažintys 13 amžiuje; ir Pranciškonų vienuolynas įkurtas 1243. Rostoke gyvena daug įdomių muziejų ir galerijų, pavyzdžiui, jūrų istorijos muziejus, Miesto istorijos muziejus, Kunsthalle Rostoko meno galerijoje, o taip pat Rostoko zoologijos sodas.

Koks įmonė pasirinkti jūsų kelto arba iš Rostoko, esate tikri, kad rasti norimą maršrutą gera kaina apie AFerry.