Gedser keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Gedser Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu iki Gedser su AFerry. Keltai į Gedser, Danijoje, yra iš Vokietijos. Jūs galite imtis keltu iki Gedser iš Rostock.

Gedser keltų bendrovių

Keltai į ir iš Gedser yra valdomas "Scandlines". Kai ieškote keltu į Gedser, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Rødby padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Gedser keltų su "Scandlines" yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės iki Gedser bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Gedser keltai
  • Gedser keltai
  • Gedser keltai

Apie Gedser

Gedser yra mažas miestelis, kad sukūrė pastaraisiais metais aplink uostą. Gedser yra įsikūręs pietinėje pakrantėje nedideliame Danijos saloje Falsterio. Danija yra labiausiai į pietus nuo Skandinavijos šalių, ir gyvena daugelio populiarių lankytinų vietų, tokių kaip pilių, muziejų, vikingų svetainių ir istorinių miestų.

Keltai į ir iš Gedser

"Laive " Scandlines ", keltų galėsite mėgautis platų barų ir restoranų. Greitai valgio ar užkandžio galite eiti į savitarnos restorane arba bauda Skandinavijos ir Baltijos šalių virtuve galite mėgautis Full Service a la carte restoranas. Čia taip pat rasite TAX FREE parduotuvės laive, kur galima pasiimti sandorį ar dvi. Atminkite, kad kai kurie keltai labai trumpų maršrutų negali pasiūlyti visų šių įrenginių.

Su Scandlines, jūs privalo turėti patogią ir atpalaiduojančią kelionę savo Gedser keltų ir AFerry, visada rasite naujausias kainas. Taigi knyga šiandien!

Gedser Port

Gedser keltų terminalas yra įsikūręs į Gedser miesto pietuose, ir yra lengvai prieinama E55 kelio, kuris eina per miestą. Gedser nuorodos Daniją su Vokietija per populiaraus Gedser - Rostokas keltų paslaugų. Jūs galite užsisakyti visas Gedser keltų per AFerry

Gedser uosto įrenginiai

Gedser keltų terminalas yra paslaugų ir įrenginių, skirtų keleiviams asortimentą.

Gedser keltų uosto Kryptys

"Paimkite E47 greitkelio link Roedby. Išvažiuokite mazge 44 ir pasukite į kairę NYKOEBING. Tęskite E55 iki jums pasiekti NYKOEBING. Be NYKOEBING posūkis kairėn link Gedser. Pasiekus Gedser sekite ženklus į uostą (HAVN).

Gedser Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Scandlines

Jernbanevejen 13, 4874 Gedser, Denmark

Scandlines

Jernbanevejen 13, 4874 Gedser, Denmark