Gdynės į Karlskronos Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    9 valandos 31 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Gdynė į Karlskronos keltas jungia Lenkiją į Švediją ir valdo Stena Line. Taip pat lyginti kainas ir kartų Gdynėje į Karlskrona, mes taip pat parodyti jums rezultatus Gdanskas Nynashamn ir Swinoujscie į Ystad, siekiant padėti jums gauti iš Lenkijos į Švediją ne geriausias laikas, už geriausią kainą.

vidutinė kaina rasti mūsų klientams Gdynėje į Karlskronos neseniai £ 435

.

Užsakyti Gdynėje į Karlskronos keltas šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Gdynia. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Gdynėje į Karlskronos

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Gdynė Karlskrona maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Gdynėje, kad Karlskrona, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Gdynėje į Karlskronos keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Gdynė į Karlskronos maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Gdynė į Karlskronos keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Gdynės į Karlskrona kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Gdynėje į Karlskronos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Gdynės į Karlskrona. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Gdynė į Karlskronos maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Gdynėje į Karlskrona keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Gdynės į Karlskrona yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Gdynėje

Gdynės yra jaunas miestas, kuris turi daug kultūrinių pramogų, kino festivaliai (toliau "Lenkijos Kanai), vasaros džiazo koncertų ir populiarus muzikiniame teatre. Birželio Gdynė švenčia "Jūrų festivalis", kuris yra žinomas tarptautiniu mastu. Tyrinėti miestą ir uosto rasite daug barų ir restoranų, ir Gdynės "taip pat siūlo zvimbimas naktinį gyvenimą.

miestas buvo pastatytas po uostamiestį. Įsikūręs Gdansko įlankoje, Gdynė dabar dinamiškas miestas su beveik 260,000 gyventojų ir tai yra Lenkijos "langas į pasaulį". Įsikūręs ant vaizdingos pakrantės kraštovaizdžio ir miško ant kalvų aplink jį, Gdynė siūlo daug įvairių veiklos lauke.

Gdynia yra veikla, pavyzdžiui, vaikščiojimas, važiavimas dviračiu, nardymo kursų ir ekspedicijų, taip pat kalnų dviračių varžybose ir motorine valtimi vairavimo pamokas. Be to, Gdynėje galite mėgautis gražus paplūdimys apdovanotas 2005 metais prestižiniame Mėlynoji vėliava.

Apie Karlskrona

Karlskronos turi daug populiarių atrakcionų, daugelis, susijusių su miesto jūrų paveldą. Nacionalinis karinio jūrų laivyno muziejus yra parodas vaizdavo Švedijos karinio jūrų laivyno istorijoje ir rodo ginklus, drabužius ir laivų statyklos rankdarbiai, taip pat apie 17 ir 18 amžiuje laivo modelių ir figureheads kolekciją. Karlskronos yra taip pat namo į Blekinge Lans muziejuje (iš vietos istorijos muziejus), ir muziejus Leonardo Da Vinci Ideale. Kiekvienais metais vėlyvą liepos/rugpjūčio pradžioje populiarus festivalis vadinamas burė vyksta Karlskronos uosto.

Pats miestas turi daug istorinių vietų, įskaitant fortų ir sienų miestą. Aplinkinių salų padaryti gražią vietą, kurioje vaikščioti ar kelionė laivu. Pagrindinis aikštė Karlskrona yra didžiausia Skandinavijoje, ir miestas gyvena trys 17 ir 18 amžiaus bažnyčių, Fredrikskyrkan, Heliga Trefaldighetskyrkan ir Amiralitetskyrkan. Taip pat galite apsilankyti vaizdingas Wämö parkas, kuris vasarą atlieka priimančiosios į rinkas, pramogų ir daug daugiau.