Gdynia keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Gdynės Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Gdynėje su AFerry. Keltai į Gdynėje, Lenkijoje, yra iš Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Gdynėje iš Karlskrona.

Gdynės keltų bendrovių

Keltai į ir iš Gdynės valdo Stena Line. Kai ieškote keltu į Gdynėje, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Gdansko ir Swinoujscie, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Gdynia keltai su Stena Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas , ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Gdynėje bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Gdynia keltai
  • Gdynia keltai
  • Gdynia keltai

Apie Gdynėje

Gdynės yra jaunas miestas, kuris turi daug kultūrinių pramogų, kino festivaliai (toliau "Lenkijos Kanai), vasaros džiazo koncertų ir populiarus muzikiniame teatre. Birželio Gdynė švenčia "Jūrų festivalis", kuris yra žinomas tarptautiniu mastu. Tyrinėti miestą ir uosto rasite daug barų ir restoranų, ir Gdynės "taip pat siūlo zvimbimas naktinį gyvenimą.

miestas buvo pastatytas po uostamiestį. Įsikūręs Gdansko įlankoje, Gdynė dabar dinamiškas miestas su beveik 260,000 gyventojų ir tai yra Lenkijos "langas į pasaulį". Įsikūręs ant vaizdingos pakrantės kraštovaizdžio ir miško ant kalvų aplink jį, Gdynė siūlo daug įvairių veiklos lauke.

Gdynia yra veikla, pavyzdžiui, vaikščiojimas, važiavimas dviračiu, nardymo kursų ir ekspedicijų, taip pat kalnų dviračių varžybose ir motorine valtimi vairavimo pamokas. Be to, Gdynėje galite mėgautis gražus paplūdimys apdovanotas 2005 metais prestižiniame Mėlynoji vėliava.

Keltai į ir iš Gdynės

"Stena Line" laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat pasirinkimas komfortabilių en-suite kajutėse.

Nesvarbu, ar norite plaukti su Stena Line esate tikri, turėti patogią ir atpalaiduojančią kelionę laive jūsų Gdynė keltų.

Gdynė Port

1920 m Lenkijos vyriausybė nusprendė statyti svarbų uostą Gdynėje kaime. Dėl finansinių sunkumų, 1923 m dar buvo tik mažas uostas. Statybos tęsėsi iki 1939 m, kai Gdynė tapo didžiausias ir moderniausias uostą Baltijos jūroje, ir vienas iš didžiausių Europoje. Gdynės uostas vis dar išlaiko savo dominavimą Baltijos jūroje. Įsikūręs ant šiaurinėje pakrantėje Lenkijoje, Gdynėje yra puikus pajėgi pasiūlyti reguliarius keltų Karlskrona Švedijoje, kuri galima užsisakyti per AFerry

Gdynia uosto įrenginiai

Yra trumpa ir ilgalaikis automobilių stovėjimo Gdynės uoste.

Kelionė į Gdynios

Gdynės yra gerai prijungtas prie Lenkijos likusios greitkelio E28 ir keliai sunumeruoti 6, 20, 1 ir 7. Nuo Gdanskas: Gdanskas ir Gdynė tik apie 18 km vienas nuo kito. Galvos šiaurės vakarų link Grzegorza Piramowicza ir toliau tiesiai Aleja Grunwaldzka, tas pats kelias bus pakeisti vardus Aleja Nepriklausomybės ir Aleja Zwyciestwa ir nuves jus tiesiai į Gdynės centre.

Gdynės Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Stena Line

Kwiatkowskiego 60, PL-81156, Gdynia, Poland