Gdanskas Nynashamn

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 7 perėjimų per savaitę
    18 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Žiūrėkite žemiau už Gdanskas Nynashamn grafiką su visais keltais, kad eiti iš Gdansko į Nynashamn. Spauskite ant maršruto pamatyti pakilimo ir nusileidimo laikus savo kelto. Taip pat galite pamatyti naujausius pigūs kainas Gdanskas žemiau Nīneshamna keltais. Jei matote pasiūlymą jums patinka, tiesiog spustelėkite eiti mygtuką užsakyti!

Mažos Gdanskas Nynashamn kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Gdanskas Nīneshamna keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Gdansko į Nynashamn. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Gdanskas Nīneshamna maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Gdanskas Nīneshamna keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Gdanskas Nynashamn yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Gdanskas

Tai linksmas jūrų miesto skolinga savo dabartinį didybė, kad tūkstantis metų Lenkijos-Vokietijos istorijoje. Gražus senamiestis yra didžiausios plytų gotikos bažnyčia pasaulyje. Miestas taip pat yra buvęs Lenkijos prezidentas ir Nobelio taikos premijos laureatas Lechas Walesa namo. 1980 miestas matė "Solidarumo" judėjimo, kuris atnešė komunizmo pabaigą visoje Rytų Europoje gimimo.

Apie Nynashamn

Nynashamn, Stockholm County, yra piečiausia forpostas Stokholmo archipelage. Miestas turi apie 14.000 gyventojų. Tai apie 60km į pietus nuo Stokholmo ir lengvai pasiekiama keliais ir geležinkeliais. Mieste taip pat yra vieta kruizinių laivų, kurie yra per didelis, Stokholme. Miestas laid back ir populiarios dėl lauko ir jūros susijusią veiklą, įskaitant banglenčių, nardymo, buriavimo, irklavimo, alpinizmas, žygiai ir golfo.

vasarą