Gdanskas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Gdanskas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Gdanskas su AFerry. Keltai į Gdanskas, Lenkijoje, yra iš Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Gdanskas iš Nynashamn.

Gdanskas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Gdanskas valdo Polferries. Kai ieškote keltu į Gdanskas, visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Gdynės ir Swinoujscie, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Gdanskas keltai su Polferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Gdanskas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Gdanskas keltai
  • Gdanskas keltai
  • Gdanskas keltai

Apie Gdanskas

Gdanskas Lenkijos pagrindinis uostas ir yra pagrindinė tarptautinė transporto mazgas. Jis įsikūręs centrinėje dalyje pietinėje Baltijos jūros pakrantėje ties Mot ł burną; AWA upės ir yra Pamario vaivadija sostinė. Tai linksmas jūrų miesto skolinga savo dabartinį didybė, kad tūkstantis metų Lenkijos-Vokietijos istorijoje. Gražus senamiestis yra didžiausios plytų gotikos bažnyčia pasaulyje. Miestas taip pat yra buvęs Lenkijos prezidentas ir Nobelio taikos premijos laureatas Lechas Walesa namo. 1980 miestas matė "Solidarumo" judėjimo, kuris atnešė komunizmo pabaigą visoje Rytų Europoje gimimo.

Keltai į ir iš Gdanskas

Polferries yra didžiausias keltas įmonė Lenkijoje. Laive jų laivai, rasite puikių viešbučio patogumų taip pat parduotuvių, kavinių, restoranų ir barų reiškia, jokios kelionę su šia keltų bendrovės privalo būti patogus ir be streso.

Gdanskas Port

Gdansko uostas yra įsikūręs centrinėje dalyje pietinėje Baltijos jūros pakrantėje ties Mot ł burną; awa upę ir yra Pamario vaivadija sostinė. Gdanskas yra Lenkijos pagrindinis uostas ir yra pagrindinė tarptautinė transporto mazgas. Gdanskas uostas yra jūrų vartai Vidurio ir Rytų Europoje. Su AFerry galite užsisakyti keltų iš iš Gdansko į Nynashamn Švedijoje, kuri yra apie valanda kelio automobiliu nuo Stokholmo.

Gdanskas uosto įrenginiai

Polferries keltų terminalas Gdansko uostas yra visiškai matomas, moderniausių keltų terminalo featuring visus reikiamus patogumus jūsų kelionę. Polferries taip pat teikia paslaugas, įskaitant turizmo informacijos ir bilietų paslaugas uoste.

Kelionė į Gdansko uostą

Automobiliu
Gdanskas yra gerai prijungtas prie Lenkijos likusios E75 greitkelio ir kelių numeriais 1 ir 7. Kelionė į ir iš Gdanskas uosto automobiliu paprasta ir patogu ir yra turbūt lengviausias būdas pasiekti uostą.

Traukiniu pervežimas Gdanskas perkėlos yra netoli Gdansko geležinkelio stotis, kuri yra gerai prijungtas prie Lenkijos geležinkelių tinklo.

"Iki tramvajaus ,
Tramvajus 13 veikia nuo pagrindinės geležinkelio stoties į autobusų stotelė-Gdanskas Brzeżno su kelionės metu maždaug 25 minučių. Čia, jūs turite pakeisti į tramvajų 15 ir po maždaug 4 minučių išlipkite SKM tramvajaus stotelės, kuri yra maždaug 200m nuo perkėlos. Tramvajai paleisti kas 10 iki 20 minučių.

Gdanskas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Polferries

Mjr. Sucharskiego 70 street (Westerplatte Ferry Terminal), 80-602 Gdansk, Poland