Fukuoka keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Užsisakykite keltu į Fukuoka su AFerry. Keltai į Fukuoka, Japonijoje, galima iš Pietų Korėjos. Jūs galite imtis keltu į Fukuoka iš Busano.

Fukuoka Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Fukuoka yra valdomas Camellia Line ir JR Kyushu Beetle Ferry. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Fukuoka, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Fukuoka, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Fukuoka keltai su Camellia Line ir JR Kyushu Beetle Ferry yra žinomi už jų komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Fukuoka bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Fukuoka keltai
  • Fukuoka keltai
  • Fukuoka keltai

Apie Fukuoka

Fukuoka pasigirti karštos vasaros ir švelnios žiemos, kuri siurbia turistų iš viso Japonijoje ir toliau už jos ribų. Yra daug pamatyti, kaip gerai su Fukuokos pilis ir jūrų parke Uminonakamichi įlankoje. Jei manote, kad bando vietinės virtuvės yra daug rinkos prekystaliai pardavimo unikalius ingredientus, arba alternatyviai galite aplankyti vieną iš daugelio restoranų mieste.

Fukuoka Keltų terminalas yra Japonijos pietuose ir Sakoma, kad seniausias šalies miestas, nes tai arti Pietų Korėjoje ir Kinijoje. Jūs galite užsisakyti bilietus iš Fukuoka su AFerry.

Keltai į ir iš Fukuoka

Kobee keltai , veikia vienas greitas amatų povandeniniais laivas. Borto patogumai neapmuitinamąjį parduotuvė, tualetą ir dvi poilsio zonos per du aukštus atsipalaiduoti ir mėgautis kelione.

J R Kyushu Vabalas keltai , veikia povandeniniais paslaugą. Borto patogumai tarnybinį nemokamai parduotuvė, tualetai ir lėktuvas stiliumi per du aukštus.

"Camellia Line" , veikia lėčiau paslaugą apgyvendinimo prieinama. Laive rasite karaoke kambarys, pasažas, Kinas, restoranai, siūlantys visas maisto ir neapmuitinamų parduotuvių tipus.

Fukuoka uosto įrenginiai

at Fukuoka uosto infrastruktūra yra valstybė iš menas, ir, jei reikia apgyvendinimas yra lengvai prieinama. Taip pat yra daug restoranų ir parduotuvių aplink marias.

Kelionė į Fukuoka

Fukuoka aptarnauja Fukuoka oro uostas, dvi greitųjų geležinkelių linijų ir kitų traukinių Hakata Station. Jei vairuojate, uostas yra gerai žymens parašė.

Taigi, užsisakyti keltu į Japoniją paprastai ir saugiai AFerry!

Fukuoka Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

JR Kyushu Beetle Ferry

Hakata Port International Terminal 14-1, Okihamamachi, Hakata-Ku, Fukuoka, Japan

Camellia Line

Hakata port international terminal, 14-1 Okihama-machi, Hakata-ku, Fukuoka, Japan

Kobee

Hakata port international terminal, 812-0031 Fukuoka-ken, Fukuoka-shi, Hakata-ku, Okihama-machi 14-1, Japan