FRS keltai

FRS keltai
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti FRS keltu į Ispanija, Gibraltaras ir Marokas. VRS pasigirti itin greitai keltai, atotrūkio tarp Europos ir Šiaurės Afrikos spragą. AFerry visada turi pigūs kainas FRS Ferries ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti FRS keltai į Algeciras, Tanger Med, Tanger Ville, Tarifa ir Seutos. Žiūrėkite žemiau naujausias FRS keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas detalų tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 45 minutėms iki išvykimo.

Maršrutai:
8
Trumpiausias pervažiavimas:
Tanger Ville - Tarifa
59 minutes
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

FRS keltai Maršrutai

    VRS Keltai laivyno ir traukinio įrenginiai

    FRS keltai sąskaitą save kaip "greičiausias Nuoroda į Afriką" ir jie siūlo greičiausią kirtimas dėl Gibraltaro sąsiaurį su keltu iš Tarifa į Tanger (Tangier).

    Visi jų laivyno yra labai modernus ir jie siūlo atsipalaiduoti ir profesionalų aptarnavimą. Jų didžiausias laivas vadinamas Tanger "Jet II , ir gali tilpti 900 keleivių. Jis gali turėti 238 automobilių arba 10 sunkvežimius ir 150 automobilius.