Fremantle keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

"Fremantle yra Australijos miestas įsikūręs vakarinėje pakrantėje ir tai 12 mylių nuo Pertas. Jis buvo pavadintas po to, kai kapitonas Charles Howe Fremantle. Rottnest Expresssiūlo patogų keltų paslaugas iš Rottness Island dviejų terminalų Fremantle: NORTHPORT terminalo ir BShed terminalo. Žemiau galite rasti visus Fremantle keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Specialūs pasiūlymai

  • Fremantle keltai
  • Fremantle keltai
  • Fremantle keltai

Keltai į ir iš Fremantle

Rottnest Expresssiūlo patogų keltų iš Fremantle uostą Rottnest saloje Australijos vakarinėje pakrantėje. Už šią paslaugą, kad Fremantle terminalai įsikūrę istoriniame mieste Fremantle. Jūs galite užsisakyti bilietus į ir iš Fremantle uostą teisę čia AFerry.

Rottnest Express Keltai " a> yra vienas iš Australijos mėgstamą keleivinis keltas. Visi jų keltai bus padaryti jūsų kelionę malonus nepamirštamų nuomonėmis.

Fremantle Nothport terminalas įsikūręs Rous Head, Šiaurės Fremantle, o B-Angaras terminalas įsikūręs Victoria Quay, Fremantle.

Fremantle uosto įrenginiai

"Fremantle uostas buvo pastatytas 1829 kai gulbė upės kolonija buvo įkurta. Yra jūrų muziejus: Vakarų Australijos muziejus, prekybos srityse, restoranų ir kavinių.

Yra keletas automobilių stovėjimo aikštelių Victoria Quay ir taip pat nemokama automobilių stovėjimo Fremantle anketa Pietų Mole ir Šiaurės Mole.

Kelionė į Fremantle uostą

Iki viešojo transporto pervežimas visuomeniniu transportu galima gauti iš Pertas į Fremantle geležinkelio stoties ir autobusų stoties. Taksi paslaugos ir Fremantle CAT autobusai (nemokamai) yra taip pat prieinama.

Automobiliu ,
Vairavimo nuo Perh į Fremantle anketa NORTHPORT terminalo nuves jus 35 minučių maždaug, ir jei jūs vairuojate į Fremantle anketa B Angaras terminalas tai užtruks jums apie 30 minučių.


Užsisakykite keltu į Fremantle iš Rottnest Island šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Fremantle

"Fremantle turi stiprią jūrų istorija sėdi ant Vakarų Australijos pakrantė įsikūręs Swan upės žiočių ir yra labai vertinamas kaip uostamiesčio su keltų nuorodas į Rottnest Island per dviejų uostų Fremantle (B Angaras ir Šiaurės keltų terminalai). Miestas pavadintas Captain Charles Fremantle, anglų laivyno karininkas, kuris įsteigė vietoje stovyklą gegužės 2 1829 turi turtingą paveldą ir iš jūros ir sausumos. Populiariausių svetainių yra gerai išsilaikęs 19-ojo amžiaus pastatus, 12-dvipusis Apvalus Namas, Fremantle kalėjimas, kuris nebėra kalėjime nebėra, daugiau muziejų šių dienų, ir WA jūrų muziejus.