Frederikshavn į Geteborgo Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 4 perėjimai kasdien
    3 valandos 15 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Frederikshavn į Geteborgo keltų jungia Daniją į Švediją ir valdo Stena Line. Taip pat lyginti kainas ir kartų Frederikshavn į Gothenburg, mes taip pat parodyti jums rezultatus Kopenhaga Malmėje ir Grenaa į Varberg, siekiant padėti jums gauti iš Danijos į Švediją ne geriausias laikas, už geriausią kainą.

vidutinė kaina rasti mūsų klientams Frederikshavn į Geteborgo neseniai £ 153

.

Užsakyti Frederikshavn į Geteborgo keltų šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Frederikshavn. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Frederikshavn į Gėteburgas

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Frederikshavn Geteborgo maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Frederikshavn į Gothenburg, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Frederikshavn į Geteborgo keltų. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Frederikshavn į Gėteburgas maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Frederikshavn į Gėteburgas keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Frederikshavn į Geteborgas kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Frederikshavn į Geteborgo keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Frederikshavn į Gėteburgas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Frederikshavn į Geteborgo maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Frederikshavn į Geteborgo keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Frederikshavn į Gothenburg yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Frederikshavn

Frederikshavn Keltų uostas yra į šiaurės rytų pakrantėje Jutlandijos pusiasalio Danijoje. Frederikshavn visada buvo svarbus uostas istoriškai dėl savo artumo prie Baltijos jūros, ir todėl sukūrė į modernią keltų uosto su efektyvaus infrastruktūros. Yra daug jungčių į Švediją ir Norvegiją, kurios gali būti įrašytos per AFerry.

Daugiau nei 3 milijonai keleivių pro Frederikshavn keltų uosto dėka savo puikių nuorodų į Europos greitkelių ir geležinkelių tinklų poilsio.

Frederikshavn yra mažas žvejų miestelis, datuojamas 1500 su kai akmens amžiaus būsto vis dar likusių vietų liekanas. Frederikshavn garsėja plekšnių žuvų.

Kai lankytinų vietų Frederikshavn yra Krudttårnet (pistoletas bokštas muziejus), Bangsbomuseet (senas dvaras ir dvaro namas su ekranų navigacijos priemonių ir miesto istorijos) ir Ellingåskib (rekonstruotas palaikus iš 12 amžiaus vikingų laivas).

Tačiau, kita vertus, miesto poilsio suteikia pilną kontrastą ir turi modernią išvaizdą jai būdinga modernių pastatų, gyvas naktiniuose klubuose, koncertų salėse, Judrios parduotuvių pilnos gatvės ir tarptautinėje atmosferoje su įvairių užeigų ir aplink miesto centro.

Todėl Frederikshavn turi daug ką pasiūlyti Kokiu būdu norėtumėte tyrinėti miestą.

Apie Geteborge

Gėteburgas yra įsikūręs upės Jotaelvenas burną ir todėl gavo vardą Gėteburgas. Jo vieta padėjo Gėteburgas išsivystyti į didelį prekybos ir laivybos mieste Šiaurės šalyse. Jūra, prekybos ir pramonės istorija miesto yra akivaizdus kultūriniame gyvenime Geteborge.

Gėteburgas yra išsibarsčiusios su istorinių ir kultūrinių įstaigų skaičius. Geteborgo dailės muziejus, Liseberg (didžiausias pramogų parkas Skandinavijoje), Röhss muziejus (jūrų ir gamtos istorijos muziejus) ir Geteborgo operos yra tik keletas iš jų.

Kungsportsavenyn, visuotinai žinomas kaip Avenyn "Avenue", yra pagrindinis Boulevard, kurių bendras ilgis 1 km; jis driekiasi nuo senesnės dalis Geteborgo į Götaplatsen aikštėje, kur Geteborgo dailės muziejus ir keletas kitų kultūros įstaigų yra įsikūrusios.

Nors Geteborge, taip pat galite aplankyti Pietų Geteborgo salyną, kurį sudaro Älvsborg tvirtovė, Vinga ir Styrsö salų. Kaip pajūryje paskirties, Geteborgo garsėja žuvų patiekalų ir pasaulinės klasės užeigų sporto Michelin žvaigždes kartu su įvairiais kitų prieinamą variantų.