Fred Olsen, Express

Fred Olsen keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Fred Olsen, Express keltu į beveik visų didelių miestų, įskaitant Corralejo, Agaete, Los Cristianos ir dar daugiau. Rasite Fred Olsen, Express keltai pasiūlyti pasaulinio lygio paslaugas, nesvarbu, kaip ilgas arba trumpas jūsų kelto kelionė įskaitant barams, kavinėms ir vaikų žaidimų aikštelė.

AFerry.lt visada turi pigūs kainas Fred Olsen, Express keltais ir naujausius specialius pasiūlymus. Žiūrėkite žemiau naujausias Fred Olsen keltams kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Fred Olsen, Express tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Passengers must be ready for boarding and in possession of their corresponding boarding cards a minimum of 20 minutes before the ship’s departure. Vehicles should be on the dock, in possession of the boarding card, and ready to embark 40 minutes before the ship’s departure time. In the event that the aforementioned time limits are not complied with, the passengers and/or their vehicles shall automatically lose their reservation. Please leave plenty of time to collect your boarding card from the port office.

Maršrutai:
24
Trumpiausias pervažiavimas:
Corralejo - Playa Blanca
25 minutes
Populiariausias maršrutas:
Las Palmas de G.C. - Morro Jable
Pigiausia:
Las Palmas de G.C. - Morro Jable
67 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 1
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 3 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 13 d., sekmadienis

Fred Olsen keltai Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Las Palmas de G.C. - Morro Jable
(Fred Olsen)
67 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 3 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 13 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1

  Laive su Fred Olsen Express keltais

  Fred Olsen, Express keltai siūlome aukščiausios lygio paslaugas ir komfortą laive visus savo keltus. Jų laivyną sudaro tik iš naujausios kartos greitai keltais. Jų Greičiausi keltai gali pasiekti iki 38 mazgų (43 myliomis per valandą). Tačiau vėliau stabilizuojasi technologija užtikrins jums sklandžiai kelionę kiekvieną kartą.

  Jūs rasite visą Fred Olsen laivai turi barą ir kavinę laive, kur Jūs galite užsisakyti iš plataus asortimento maisto ir gėrimų. Jei keliaujate su vaikais, Fred Olsen, Express laivai suteikia jums galimybę imtis pertraukos, leisdami savo vaikams žaisti vaikų žaidimų aikštelė, kur mažyliai bus rasti kamuolys parkas ir sūpynės erdvę. Laive, taip pat rasite TV zona su palydovine televizija.

  Lagaminai apribojimai

  Atkreipkite dėmesį, kad pėstieji keleiviai gali atnešti iki 20kg vienam asmeniui bagažo. Galite pasiimti savo bagažą su savimi į laivą arba galite pasinaudoti Fred Olsen anketa skrynelė sistema. Čia, už nedidelį mokestį galite saugiai laikyti savo bagažą nuo to momento, laivą, kol išlipa.

  video

  Fred Olsen keltai YouTube video