Fourni į Mykonos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 4 perėjimų per savaitę
    3 valandos 5 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo FOURNI į Mykonos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš FOURNI į Mykonos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Fourni į Mykonos maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už FOURNI į Mykonos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Fourni į Mykonos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie FOURNI

Fourni yra mažas žvejų kaimelis su užimtas uosto ir įvairių jūros gėrybių restoranų palei pakrantę. Fourni yra mažiau žinomas Graikijos sala su tipiškas graikų gyvenimo būdą. Tai energingas mažas kaimelis su tavernų tarnaujančių vietos šviežių jūros gėrybių ir daug kitų graikiškų kulinarines.

Fourni taip pat turi keletą gražių nepaliestų paplūdimių atokiau nuo kaimo prie uosto šiaurinėje ir jei jūs einate toliau iki priešinga kryptimi praeities žavinga senovės kretiečių kapinės, Fourni siūlo įspūdingas vaizdas į kaimą ir visoje įlankose.

Ar norėtumėte ištirti tolimoje saloje pėsčiomis arba atsipalaiduoti ant nuošalesnėse paplūdimiai, Fourni yra ideali vieta.

Apie Mykonos

Mikonosas yra labai kosmopolitiška salos, išgarsintas per pastaruosius kelis dešimtmečius tarptautinės jet-set lankytojų, kurie praleidžia savo atostogas saloje. Mikonosas yra puiki vieta pamatyti graikų ir tarptautiniai įžymybėmis. Kai kurie žmonės mano, tu tikrai ne matė, ką Graikija turi pasiūlyti iki lankotės Mykonos.

Mykonos turi didelį naktinį gyvenimą su daugeliu diskotekos ir barai visoje saloje kartu su kai gražūs smėlėti paplūdimiai. Viską Mykonos yra draugiškas tiek vaizdingas miestas gražių baltų namų, siauros akmens takai ir vėjo malūnais kartu su daugeliu įdomių muziejų ir miesto centrų.

Mykonos taip pat siūlo virtuvių prisitaikyti prie didelio antplūdžio užsienio turistų, kartu su vietos graikų patiekalų įvairovę ir taip pat siūlo gražių gyvenamąsias patalpas ir kurortų šeimininką.