FOURNI keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Fourni Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Fourni Keltų uostas yra įsikūręs ant Quintessentially Graikijos saloje FOURNI tarp Samos ir Ikaria. Keltai iš FOURNI prisijungti prie įvairių kitų Graikijos lankomų vietų Ikaria, Karlovassi, Mykonos, Piraeus, Syros ir Samosas.

Uostas yra paprastas ir įsikūręs priešais paplūdimį centrinėje miesto. Ji nereikalauja kryptys galima rasti ir yra lengvai prieinama.

Keltai į ir iš FOURNI teikia Graikijos Seaways, ir gali būti nubaustas su AFerry.

  • FOURNI keltai
  • FOURNI keltai
  • FOURNI keltai

Apie FOURNI

Fourni yra mažas žvejų kaimelis su užimtas uosto ir įvairių jūros gėrybių restoranų palei pakrantę. Fourni yra mažiau žinomas Graikijos sala su tipiškas graikų gyvenimo būdą. Tai energingas mažas kaimelis su tavernų tarnaujančių vietos šviežių jūros gėrybių ir daug kitų graikiškų kulinarines.

Fourni taip pat turi keletą gražių nepaliestų paplūdimių atokiau nuo kaimo prie uosto šiaurinėje ir jei jūs einate toliau iki priešinga kryptimi praeities žavinga senovės kretiečių kapinės, Fourni siūlo įspūdingas vaizdas į kaimą ir visoje įlankose.

Ar norėtumėte ištirti tolimoje saloje pėsčiomis arba atsipalaiduoti ant nuošalesnėse paplūdimiai, Fourni yra ideali vieta.

Fourni Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas