Formentera keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Formentera Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Formentera su AFerry. Jūs galite naudoti Formentera imtis keltai aplink Balearų salų, taip pat į Ispaniją. Buities paslaugos Balearų salų yra iš Formentera Ibiza o keltai atokiau nuo Balearų salų plaukti į Denia.

Formentera Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Formentera valdo Aquabus keltai, Balearia, Mediterranea Pitiusas ir Trasmapi. Kadangi 4 keltų bendrovės veikia ir iš Formentera, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Formentera, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Keltai su Aquabus keltai ir kitų veikiančių įmonių ir iš Formentera yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Formentera bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Palma - Formentera
(Balearia)
130 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
  • 2 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)
  • Formentera keltai
  • Formentera keltai
  • Formentera keltai

Apie Formentera

"Formentera keltų uosto slypi Formentera, mažiausias ir labiausiai Balearų salų pietinėje. Jis turi 84 kvadratinių kilometrų dydžio. Formentera yra pasiekiamas tik jūros, nes ji buvo neįmanoma sukurti tinkamai jo charakteristikas oro uosto. Keltai iš Formentera eiti į Denia ir Ibiza ir gali būti nubaustas per AFerry.

Formentera siūlo restoranų, barų asortimentą ir diskotekos atidaryti visus metus iki naktį galite tiesiog atsipalaiduoti paplūdimiuose arba ištirti judraus įvairių ir kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių Formentera.

Formentera yra maždaug 19 km į Ibiza pietų Viduržemio jūroje. Saloje yra beveik visiškai plokščias, išskyrus dvi promontories, vienas ant kiekvieno galo: Cap de Barbaria su kalno Puig Guillem (109 metrų) ir Mola su savo Talaiassa (192 metrų), aukščiausias taškas saloje. Šiaurinėje salos dalyje yra dvi jūrinės tvenkiniai: S'Estany Pudent ir S'Estany des Peix.

Formentera pagrindinis žavesys yra jo natūrali aplinka ir, svarbiausia, nesugadintas balto smėlio paplūdimiai su skaidriais vandenimis. Į Formentera Marina siūlo veiklą, pavyzdžiui, vėjo Banglentės, nardymas ir įvairių kitų vandens sporto šakos.

Keltai į ir iš Formentera

Aquabus laivai yra mažas ir vikrus, leidžiant jiems plaukti arti kranto. Tai suteikia keleiviams puikus vaizdas į Ibiza ir Formentera pakrantes iš viršutinio denio, ten, kur yra daug sėdėjimo.

Balearia yra moderni, įspūdingą parką keltais ir siūlo puikų aptarnavimą. Dauguma jų laivų pasiūlyti kabinos ir sėdimųjų variantų, baras/kavine, restoranas, TV ir parduotuvių asortimentą.

Trasmapi , turi penkis greitai katamaranais, kurie visi įrengti pagal aukščiausius galimus standartus parką. Jų oro kondicionieriumi keleiviniai tik laivai paprastai feauture savitarnos gėrimų ir užkandžių ar barą ir visi, bet vienas keltų funkcijas iš durų sėdimosios - reiškia, kad jūs galite dirbti savo įdegį net laive!

Formentera uosto įrenginiai

"Formentera yra santykinai maža sala, taigi visi patogumai yra pasiekiamas iš keltų uosto.

Kelionė į Formentera

Kadangi sala yra maža, uostas yra gerai pažymėtos visos ir lengva rasti.

Koks bendrovė jūs naudojate, jūs privalo turėti patogią ir atpalaiduojančią kelionę saugiai, žinodami, kad jūs turite daug savo kelto su AFerry.

Formentera Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Aquabus Ferry Boats

La Savina, 07871, Formentera, Spain

Balearia

La Savina, 07871, Formentera, Spain

Trasmapi

Estación Marítima Puerto La Savina, 07870 Formentera, Spain, Balearics

Mediterranea Pitiusas

La Savina, 07871, Formentera, Spain

Trasmediterranea

La Savina, 07871, Formentera, Spain