Folkestone Eurotunnel traukiniai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Folkestone Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Folkestone su AFerry. Keltai į Folkestone, Anglijoje, yra prieinami iš Prancūzijos. Jūs galite imtis keltu į Folkestone nuo Calais.

Folkestone Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Folkestone valdo Eurotunnel. Kai ieškote keltu į Folkestone mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Dover, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Folkestone keltai su Eurotunnel yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Folkestone bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Calais - Folkestone
(EuroTunnel)
304 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 14 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis - 2020 m. spalio 11 d., sekmadienis
  • Automobilis + 4
  • Folkestone Eurotunnel traukiniai
  • Folkestone Eurotunnel traukiniai
  • Folkestone Eurotunnel traukiniai

Apie Folkestone

Folkestone - tradiciškai žinomas kaip "The Garden Coast" - tai kurortinis miestelis įsikūręs Kent Pietryčių Anglijos pakrantėje šalia Doveris sąsiaurį. Folkestone terminalas yra Eurotunnel traukiniai vartoja krovininių automobilių ir keleivius su savo transporto priemone Lamanšo sąsiaurio tunelio žemyninėje Europoje (Kalė/Coquelles Prancūzijoje) namo. Lamanšo tunelio traukiniai iš Folkestone eiti į Kalė Prancūzijoje ir gali būti nubaustas pigiai ir lengvai internete su AFerry.

Folkestone sužavės jus su miesto dvasia, jos žmonių žavesio ir jos kaimo grožį. Žmonės, kurie mėgsta vaikščioti galės mėgautis nuostabiu vaizdingas maršrutas ir garsaus milžinišką kalną figūra balto žirgo, kuris buvo iškirpti į kalvos pusėje Downs. Folkestone taip pat garsėja savo metiniame Folkestone literatūros festivalyje, kuris yra tarptautiniu mastu žinomas.

Folkestone Eurotunnel terminalo įrenginiai

Folkestone terminalo paslaugos apima platų parduotuvių ir restoranų/Krėslai įskaitant Burger King, WH Smiths, Whistlestop ir Dixons Duty Free. Taip pat yra holas 24 val Eurotunnel Informacijos biuras, turizmo informacijos centras, vaikų žaidimų aikštelė, tualetai ir telefonai.

Eurotunnel traukiniai iš Folkestone

Ši paslauga valdo "Eurotunnel" , kuris yra rinkos lyderis kryžminį kelionės. Eurotunnel veikti iki 3 išvykimų per valandą kasdien nuo Folkestone Eurotunnel terminalo Kalė Prancūzijoje. Vidutinis kirtimo laikas yra 35 minučių, todėl Eurotunnel greičiausias būdas į Prancūziją iš Didžiosios Britanijos. Eurotunnel požeminiai traukiniai pasiūlyti aukščiausio lygio saugą ir saugumą ir siekiame teikti lengvai, patikimumą ir komfortą visiems savo klientams.

Kelionė į Folkestone Eurotunnel terminalo

Eurotunnel terminalas Folkestone yra patogiai įsikūręs Junction 11A dėl M20. Iš pietų Londono tikėtis kelionės laiko 1 valandą ir 30 minučių. National Express paleisti paslaugas Folkestone iš viso Didžiojoje Britanijoje per Londoną. Traukiniai kursuoja reguliariai iš Londono Charing Cross iki Folkestone. Traukiniai taip pat paleisti iš Dover į Folkestone kasdien.

Folkestone Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

EuroTunnel

Eurotunnel UK Terminal, Ashford Road, Folkestone, CT18 8XX, United Kingdom