Folegandros į Syros Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimų per savaitę
    6 valandos 25 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Folegandros į Syros keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Folegandros Syros. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Folegandros į Syros maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Folegandros Syros keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Folegandros į Syros yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Folegandros

Folegandros keltų uosto slypi Karavostassis kaime dėl neatrastų saloje Folegandros kuris yra dalis Kikladų salų grupei Graikijoje. Keltai yra iš Folegandros kitų dalių Kikladų salų ir Graikijos žemyninės dalies, kurios visos gali būti nubaustas per AFerry

Folegandros turi pačių įvairiausių ir laukinių kraštovaizdį su aukštos uolos kaimuose, dideli urvai ir nesugadintas akmenimis paplūdimiai. Kurio gražia balta masyvo plauti namus, akmeninės sienos, egzotiškų sodai ir vynuogynai kartu su nesugadintas su mėlyna vandenyse, spalvinga laukinių gėlių ir kvepia laukinių čiobrelių ir raudonėlių Apibendrinant Folegandros.

Apie Syros

didžiausias miestas Syros yra Ermoupolis, kad salos rytuose. Ermoupolis yra populiarus miestas, su uosto, kuris yra išklotas mažų kavinių, barų ir restoranų tamsesniame palmėmis. Ermoupolis gyvena Miaouli aikštėje, kuri yra viena iš gražiausių aikščių Graikijoje. Ermoupolis taip pat turi daug didingų bažnyčių, įskaitant Agios Nikolaos ir metamorfozė bažnyčių. Ką daryti Ermoupolis apimti apsilankymą archeologijos muziejus.

Ano Syros miestas salos antras miestas. Ano Syros buvo pastatyta venecijiečių ties 13-ojo amžiaus pradžioje ir palaiko viduramžių atmosferą su siauromis gatvelėmis ir marmuro pakopomis.

Syros taip pat turi daug gražių paplūdimių; Iš Magas Gialos ir Galissas paplūdimiai yra ypač populiarus.