Folegandros Ios Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimų per savaitę
    1 valandos 20 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Folegandros Ios keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Folegandros Ios. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Folegandros Ios maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Folegandros Ios keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Folegandros Ios yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Folegandros

Folegandros keltų uosto slypi Karavostassis kaime dėl neatrastų saloje Folegandros kuris yra dalis Kikladų salų grupei Graikijoje. Keltai yra iš Folegandros kitų dalių Kikladų salų ir Graikijos žemyninės dalies, kurios visos gali būti nubaustas per AFerry

Folegandros turi pačių įvairiausių ir laukinių kraštovaizdį su aukštos uolos kaimuose, dideli urvai ir nesugadintas akmenimis paplūdimiai. Kurio gražia balta masyvo plauti namus, akmeninės sienos, egzotiškų sodai ir vynuogynai kartu su nesugadintas su mėlyna vandenyse, spalvinga laukinių gėlių ir kvepia laukinių čiobrelių ir raudonėlių Apibendrinant Folegandros.

Apie Ios

Ios sala yra Graikijos Kikladų salose ir yra garsaus turistų, pritraukti lankytojus su savo auksiniais paplūdimiais ir charakteristika Egėjo architektūra. Saloje yra tik 18km ilgio ir 10km pločio su nedideliu gyventojų 1,820 žmonių.

Ios taip pat yra žinomas kaip vienas iš geriausių Graikijos šalies salose šalia Mykonos, su savo turtus diskotekos ir barai pagrindinės miesto; Chora ir įvairių paplūdimių. Dauguma turistų arba likti daugelio viešbučių pagrindiniame kaime Chora ar galvos pakuotės paplūdimio srityse Theodoti, Kalamos ir Manganari.

Ios , tačiau taip pat numato, žmonėms, ieškantiems ramesnį, labiau ramiam poilsiui, su savo ilgus smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vandenyse.