Folegandros į Amorgos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Folegandros į Amorgos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Folegandros į Amorgos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Folegandros į Amorgos maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Folegandros į Amorgos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Folegandros į Amorgos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Folegandros

Folegandros keltų uosto slypi Karavostassis kaime dėl neatrastų saloje Folegandros kuris yra dalis Kikladų salų grupei Graikijoje. Keltai yra iš Folegandros kitų dalių Kikladų salų ir Graikijos žemyninės dalies, kurios visos gali būti nubaustas per AFerry

Folegandros turi pačių įvairiausių ir laukinių kraštovaizdį su aukštos uolos kaimuose, dideli urvai ir nesugadintas akmenimis paplūdimiai. Kurio gražia balta masyvo plauti namus, akmeninės sienos, egzotiškų sodai ir vynuogynai kartu su nesugadintas su mėlyna vandenyse, spalvinga laukinių gėlių ir kvepia laukinių čiobrelių ir raudonėlių Apibendrinant Folegandros.

Apie Amorgos

Dėl Amorgos sala iš tiesų turi 2 prievadus, nepaisant to, kad santykinai mažas, esančių Katapola į pietus ir Aeigli šiaurėje. Amorgos yra į rytus iš populiariausių Kikladų salų Graikijoje. Nors pilna gamtos stebuklų, tokių kaip savo auksinių paplūdimių ir fantastinių kalnus, Amorgos Miestas taip pat žinomas dėl savo gražių bažnyčių, ypač, kad Agios Georgios, ir Bizantijos vienuolynas Panagia Chozoviotissa kad dominuoja miesto centrą.

Iš abiejų uosto Amorgos, tai lengva gauti kitų dalių saloje, kur galima rasti neįtikėtinai Romos griuvėsiai ir Mikėnų antkapius, taip pat paprastai graikų whitewashed namus kaimuose ir nepaliesta, ir galbūt neatrastų, sritys kaime.