Fjord Line keltai

FjordLine
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Fjord Line keltu į Norvegijos Bergeno, Stavangerio, Kristianštatas miestuose, taip pat Hirtshals dėl Vendsyssel-Tavo sala. Rasite Fjord Line keltai siūlome aukščiausios lygio komforto ir pilną traukiniuose esančiais patogumais ar jūs naudojate savo greitai katamaranai apie Hirtshals - Kristiansandas maršrutus ar jų standartinį keltu savo Hirtshals Stavangeris - - Bergenas maršrutais.

AFerry.lt visada turi pigūs kainas Fjord Line ir naujausius specialius pasiūlymus. Žiūrėkite žemiau naujausias Fjord Line keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Fjord Line tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Bergenas / Stavangeris / Langesundas–Hirtshalsas: Keleiviai, išvykstantys iš Bergeno arba Stavangerio, turi užsiregistruoti likus ne mažiau kaip 60 min. iki išvykimo. Keleiviai, išvykstantys iš Hirtshalso, turi užsiregistruoti likus ne mažiau kaip 90 min. iki išvykimo. Registracija uždaroma likus 20 min. iki išvykimo. Kristiansandas–Hirtshalsas: Keleiviai turi užsiregistruoti likus ne mažiau kaip 60 min. iki išvykimo. Registracija uždaroma likus 20 min. iki išvykimo. „Fjord Line“ pasilieka teisę neaptarnauti keleivių, atvykstančių prie registracijos stalo po nurodyto galutinio registracijos termino. „Fjord Line“ negrąžina pinigų už bilietus keleiviams, nesilaikantiems nurodyto registracijos laiko.

Maršrutai:
10
Trumpiausias pervažiavimas:
Hirtshals - Kristiansand
2 valandos 15 minutes
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

FjordLine Maršrutai

  Apie valdybos Fjord Line keltai

  "Fjord Line" turi du laivus jų maršrutus, MS Bergensfjord ir viena iš sparčiausiai pasaulyje laivų - greitai katamaranai Fjord linija Express,. Laive abiejų laivų rasite platų įrenginių.


  Fjord Line: Hirtshals - Stavangeris - Bergenas maršrutai

  Ant šio maršruto galėsite keliauti MS Bergensfjord , kur rasite platų įrenginių ir apgyvendinimo. Jūs galite užsisakyti ekonominės klasės kajutės, standartinis klasės kajutės, nameliai Comfort klasės, arba prabangos skonį, Fjord klasės kajutės, kurios turi televizorius, mini baras ir puikus vandenyno vaizdas. Taip pat galite užsisakyti oro stiliaus sėdynės, kurios yra mažiausiai brangus variantas ir gali būti koreguojami, siekiant padėti jums miegoti. Tačiau mes rekomenduoju jums atnešti savo pagalvę ir antklodę.

  laive, jūs taip pat rasite savitarnos restoranas su karštų ir šaltų patiekalų, Italijos restaraunt ir taip pat kavinėje tarnauja karšto ir šaltų gėrimų ir užkandžių. Vasarą taip pat rasite barą ant denio, kur galima pasigrožėti vaizdu ir sugeria kai saule. Taip pat yra naktinis klubas laive kai namuose groja kiekvieną naktį ir barmenai tikrai žinote savo kokteilius!


  Fjord Line ": Hirtshals - Kristiansandas maršrutai

  Ant šio maršruto galėsite Travel katamaranu " Fjord Line "Express" , kuris yra labai greitas laivas , Tiesą sakant, ji turi pasaulio rekordą greičiausiu kirtimo Atlanto. Nesijaudinkite, nors, nes jums pasiekti šiuos itin dideliu greičiu Jūsų kelionę. Įtraukti į bilieto kainą yra patogūs lėktuvas stiliaus sėdynės. Laive taip pat yra savitarnos restoranas, kur patiekiama įvairių meniu pusryčiams, pietums ir vakarienei kartu su salotų bare ir desertas stalo, kur jūs galite gydyti save į keletą saldžių Norvegijos gėrybių.


  Bet kelionė su šia puikia Norvegijos kompanija privalo būti labai atsipalaiduoti ir pavers malonia patirtimi. Užsisakykite keltu į Norvegiją paprastai ir lengvai su AFerry.