Fishguard į Airija Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Fishguard

Fishguard yra Pembrokeshire Pietų Velse. Keltas uostas Fishguard įsikūręs vakarinėje pusėje Fishguard Bay, į miesto centro Fishguard vakarus. Fishguard keltas siūlo nuolatinius ryšius su Rosslare Airijoje visa tai galima užsisakyti per AFerry

vardas Fishguard atrodo, kilęs iš senosios skandinavų fiskigardr ( "žuvis gaudyti aptvarą"), kuris rodo galėjo būti Skandinavijos Trading post čia.

Fishguard garsėja kaip paskutinio invazijos Britanijos svetainė 1797, kai Prancūzijos karo laivai išplaukė į Fishguard Bay. Fishguard turi daug gražių istorinių buidings ir įdomių muziejų. Taip pat verta aplankyti yra naujas vandenynas laboratorija Fishguard. Pagrindinis lankytojas atrakcija Fishguard yra metinis Musi festivalis vyks liepos/rugpjūčio mėnesį.

apylinkes iš Fishguard siūlo stulbinantį, nesugadinta gamta ir idealiai tinka vaikščioti atostogas. Rasite daug pilių ir istorinių vietų galite aplankyti, arba tiesiog chill out vieną iš gražių paplūdimių.

Apie Airiją

Airija teisingai viena populiariausių Europos turistinių vietų. Su didinga kraštovaizdžio ir ryškių modernių miestų pilna kultūros ir gyvenimo, Ireland tikrai yra svajonė paskirties.

keltu į Airiją atrasti šalį, kuris apima savo paveldą ir naują, gyvą kultūrą. Kaimo yra gražus ir Kryžminių su sidabro srautų, tingus upių, paslėptas ežerų ir taikius kanalų. Jis turi energingas ir dinamiškas kapitalą, Dublin, kur kai kurie iš draugiškiausių vietinių gyventojų ir didžiausią naktinio gyvenimo Europoje bus užtikrinti, kad jūs turite nepamirštamą laiką.

Dabar, kad politinės problemos dėl "70s, 80-ųjų ir 90-ųjų yra už tai, Airija auga populiarumas su uostais, pavyzdžiui, Dubline, Dun Laoghaire, Rosslare ir Belfaste (Šiaurės Airija) yra vartai į šalį, kuri yra žinoma kaip "Emerald Isle", nes jos Sultingas žaluma.

visoje šalyje, yra upėtakių ir lašišų žvejybos žvejų. Kanalai, upių ir didesnių ežerų gali būti ištirtos iš bankų arba išnuomotų laivų. Jūs niekada daugiau nei 80 mylių nuo jūros ir pakrantės siūlo Aukso, smėlėti paplūdimiai, dramatiškų uolos, paslėptus uostus ir įlankų. Airijos kaimo taip pat garsėja savo vingiuotais keliais ir gana kotedžai. Pasimesti Airijos kaime tikrai gali būti maloni patirtis!