Fishguard keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Fishguard Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Fishguard su AFerry. Keltai į Fishguard, Velse, yra prieinami iš Airijos. Jūs galite imtis keltu į Fishguard iš Rosslare.

Fishguard Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Fishguard valdo Stena Line. Kai ieškote keltu į Fishguard, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Pembroke, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Fishguard keltai su Stena Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Fishguard bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Fishguard keltai
  • Fishguard keltai
  • Fishguard keltai

Apie Fishguard

Fishguard yra Pembrokeshire Pietų Velse. Keltas uostas Fishguard įsikūręs vakarinėje pusėje Fishguard Bay, į miesto centro Fishguard vakarus. Fishguard keltas siūlo nuolatinius ryšius su Rosslare Airijoje visa tai galima užsisakyti per AFerry

vardas Fishguard atrodo, kilęs iš senosios skandinavų fiskigardr ( "žuvis gaudyti aptvarą"), kuris rodo galėjo būti Skandinavijos Trading post čia.

Fishguard garsėja kaip paskutinio invazijos Britanijos svetainė 1797, kai Prancūzijos karo laivai išplaukė į Fishguard Bay. Fishguard turi daug gražių istorinių buidings ir įdomių muziejų. Taip pat verta aplankyti yra naujas vandenynas laboratorija Fishguard. Pagrindinis lankytojas atrakcija Fishguard yra metinis Musi festivalis vyks liepos/rugpjūčio mėnesį.

apylinkes iš Fishguard siūlo stulbinantį, nesugadinta gamta ir idealiai tinka vaikščioti atostogas. Rasite daug pilių ir istorinių vietų galite aplankyti, arba tiesiog chill out vieną iš gražių paplūdimių.

Keltai į ir iš Fishguard

"Stena Line" laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat pasirinkimas komfortabilių en-suite kajutėse.

Fishguard uosto įrenginiai

"Stena Line" siūlo didelį įvairių paslaugų keltų terminalo Fishguard, įskaitant švediško juostoje, kuri tarnauja užkandžių ir gėrimų A Cuppacabana baras, gėrimų automatų, Kūdikių persirengimo kambariai ir neįgalius tualetai kartu su informacijos punktas ir taksofonų.

Kiekvieną Stena Line "keltų turi parduotuvių ir restoranų, ir siūlo pramogas. Tuo Fishguard keltų uosto Automobilių Parkavimo yra prieinama, kur galite gauti trumpalaikes ir ilgo buvimo bilietus.

Kelionė į Fishguard

Nuo pietų sekti A40 nuo Haverfordwest kuri yra susijusi per A40 ir A48 su M4 netoli Swansea. Iš šiaurės sekti A487 nuo Cardigan. Fishguard yra ties A40 & į A487 sandūroje. Sekite ženklus į uosto keltų

Fishguard Harbour geležinkelio stotis yra šalia Fishguard keltų terminalo. Šalia kelto terminale rasite treneris ir autobusų stotelė išjungti tašką.


Taigi užsisakyti Fishguard keltu tiesiog, lengvai ir saugiai šiandien AFerry.

Fishguard Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Stena Line

Fishguard Harbour, Goodwick, Pembrokeshire, SA64 0BU, United Kingdom