Fishbourne keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Fishbourne Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Fishbourne su AFerry. Keltai į Fishbourne, į Isle of Wight, yra iš Anglijos. Jūs galite imtis keltu į Fishbourne iš Portsmouth.

Fishbourne Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Fishbourne valdo Wightlink. Kai ieškote keltu į Fishbourne, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Rytų Cowes, Ryde ir Yarmouth, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Fishbourne keltai su Wightlink yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Fishbourne bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Portsmouth - Fishbourne
(Wightlink)
92 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 15 d., antradienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis - 2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis
  • Automobilis + 4
  • Fishbourne keltai
  • Fishbourne keltai
  • Fishbourne keltai

Apie Fishbourne

Fishbourne yra mažas kaimas šiaurės rytų pusėje Isle of Wight, įsikūręs tarp Cowes ir Ryde. Jos vardas gali reikšti "srautas žuvies" ar "žuvies pavasarį."

Fishbourne Keltų uostas yra už Wightlink keltais iš Portsmouth terminalą. Tai yra gražus uostas, arti Wooton Creek, gražioje potvynio įėjimo mylimas buriuotojų. Jūs galite gauti keltai iš Fishbourne į Portsmouth, kuri galima užsisakyti internetu per AFerry

Netoli Fishbourne Ferry Port terminalo rasite Royal Victoria jachtklubo ir garsiąją "Fishbourne Inn".

Keltai į ir iš Fishbourne

Jei keliaujate laive Wightlink , keltų rasite kavinė-baras, erdvus holas su panoraminiais langais, apžvalgos aikštelė, šuo draugiškas sritys ir daugiau, kad jūsų trumpą perėja kaip atsipalaiduoti ir malonus, kaip įmanoma.

Fishbourne uosto įrenginiai

Fishbourne Keltų uostas siūlo platų paslaugų spektrą, tokių kaip kavinė-baras įrenginių, erdvus holai, apžvalgos aikšteles ir dažnai Visą parą reisų visus metus.

Yra tiek trumpas ir ilgalaikių darbo užmokesčio ir rodyti automobilių stovėjimo aikštelių, kaip Fishbourne keltų uosto terminale. Dabartinės kainos yra 5.40 £ per dieną.

Kelionė į Fishbourne

Nuo Niuportas sekti A3054 į Fishbourne perkėlos. Pietų Vectis autobusų maršrutai 4 ir 9, kurio stotelė pagrindinio kelio, paleisti reguliarias paslaugas aplink salą. Taigi užsisakyti Fishbourne keltu šiandien AFerry paprastas, lengvai ir saugiai užsakymą.

Fishbourne Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Wightlink

Fishbourne Lane, Ryde, Isle of Wight, PO33 4EU, United Kingdom