Finnlines keltai

Finnlines
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Finnlines keltu į Suomiją ir Vokietiją. Finnlines yra nusistovėjusi Suomijos laivybos bendrovė ir jos moderni laivyno laivų pasiūlyti aukščiausio lygio komfortą ir pilną traukiniuose esančiais patogumais. AFerry visada turi pigūs kainas Finlines keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Finnlines keltai Helsinkis kelionėms, Travemiundėje ir Rostock. Žiūrėkite žemiau naujausias Finnlines kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Finnlines tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

_____________________________________________________
„Finnlines“ registracija

Helsinkis–Travemiundė–Helsinkis:

registracija baigiama likus 2 val. iki išvykimo.

Travemiundė–Malmė– Travemiundė ir Nantalis–Kapelšeris–Nantalis:

registracija baigiama likus 1 val. iki išvykimo.

Prašome atvykti gerokai anksčiau iki galutinio registracijos laiko.

Maršrutai:
10
Trumpiausias pervažiavimas:
Kapellskar - Langnas
2 valandos 40 minutes
Populiariausias maršrutas:
Malmo - Travemunde
Pigiausia:
Malmo - Travemunde
78 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 2
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 4 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 2 d., penktadienis

Specialūs pasiūlymai

Finnlines Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Malmo - Travemunde
(Finnlines)
78 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 4 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 2 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  Bortinis Finnlines keltai

  Finnlines naudoti penkis "žvaigždė" klasės keltai savo paslaugas pavadintas Finnstar MS Finnmaid Finnlady Europalink ir NORDLINK ,.

  Kiekvienas Finnlines "žvaigždė klasės keltai yra vietos 500 keleivių, ir devynių klasių salone pasirinkti, visi, kurie yra atskiri vonios kambariai, palydovinė televizija ir patogios lovos. Laive rasite įrenginius includng savitarnos savitarnos restoranas, kur patiekiama tik puikų Vokietijos ir Suomijos maisto. Jūrininkas Parduotuvė pardavimo kosmetika, juvelyriniai dirbiniai, saldumynai, suvenyrai, gėrimai, alkoholiniai gėrimai ir užkandžiai. Čia taip pat rasite treniruoklių salė ir sauna skyrių su tiek vyrams, tiek moterims sūkurine vonia.


  Ar jums užsisakyti varnele ant Finnlines Helsinkis Rostokas maršrutu, The Finnlines Helsinkis Travemiundė paslaugos, arba bet kuri kita maršrutas šio garsaus Suomijos laivybos bendrovės, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir patogią kelionę. Užsisakykite Finnlines keltu su AFerry.