Fidžis sala Explorer Cruise keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Fidžis sala kruizas yra fantastinis būdas tyrinėti Mamanuca salos Fidžis. Su Pietų jūros kruizai, galite kelionė salas iš Denarau visą dieną su pietų įtraukti. Išsami dienos ekskursijos aplink Mamanuca salos galima užsisakyti su AFerry. Žemiau galite rasti visus Fidžis sala Cruise keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Fidžis sala Explorer Cruise keltai
  • Fidžis sala Explorer Cruise keltai
  • Fidžis sala Explorer Cruise keltai

Fidžis sala Kruizai

Pietų jūros kruizai " turi įspūdingą parką svyruoja nuo greitųjų katamaranai, kad klasikinis buriavimo škuna.

Visi laivai yra įrengtos WiFi. Alkoholiniai gėrimai yra parduodami laive, tačiau keleiviai neleidžiama gerti savo alkoholio. Užkandžiai taip pat yra. Draugiškas personalas laive padės kiekvienas keleivis su riboto judumo pradėti.

Užsisakykite Fidžis Island kruizas šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Fidžio Salų

Dėl kruizas Jūs ištirti idiliškus vandenis, įspūdingi koralų rifus ir giliai mėlynos lagūnos. Pietų jūros kruizai įgula teikia informaciją, kaip jūs vingiuoti per salas.

Jūsų kruizas apims Pietų jūros salą ir Bounty Island prieš atvykstant Beachcomber už skaniai papietauti ir krante tris valandas, pakankamai laiko maudytis jūroje ar iš kaitintis paplūdimyje vietoje.

Fidžis sala Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas