Fethiye keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Fethiye su AFerry. Keltai į Fethiye, Turkija, yra iš Dodekaneso salas. Jūs galite imtis keltu į Fethiye iš Rodas.

Fethiye Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Fethiye valdo Dodecanese Flying delfinais. Kai ieškote keltu į Fethiye, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Fethiye keltai su Dodecanese Flying delfinais yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Fethiye bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Fethiye keltai
  • Fethiye keltai
  • Fethiye keltai

Apie Fethiye

Fethiye uostamiestis dėl Turkijos pietvakarių Turquoise pakrantėje. Fethiye yra puiki vieta apsilankyti, ar ant dienos ekskursija ar ilgiau ir puikus būdas padaryti bet atostogauti į Rodas įdomesnis. Fethiye yra didelis, triukšmingo uosto miestas ir prekybos centras. Mieste, su natūraliu uosto, buvo kovojo pagal kušetės, romėnai, bizantiečiai Seljucks ir. Istorija yra akivaizdi visame miesto centre, įskaitant kolosalus roko kapų, kurie yra apšviestas naktį, pilių ir Fort ant kalvos griuvėsiai ir amfiteatras prie pagrindinio uosto gale. Jūs galite užsisakyti bilietus į Fethiye iš Rodas naudojant AFerry.

Fethiye pat verta aplankyti. Ypač verta aplankyti yra puikus roko kapai, kurie pastatyti tiesiai į Rockface. Senas pilis ir amfiteatras netoli uosto, taip pat verta į išvaizdą.

Tačiau netoliese regionas taip pat yra verta tyrinėti. Pastaraisiais metais buvo labai didelis padidėjimas turizmo po populiariausių kurortų, pavyzdžiui, Calis, Hisaronu, Ovacik ir Oludeniz plėtrai. Oludeniz yra gerai žinomas dėl savo Blue Lagoon, kuri susidaro smėlio nerija, kuris yra toks didelis, kad praktiškai sukuria ežerą nuo jūros. Tai verta aplankyti, jei turite laiko.

Pats Fethiye yra gana skirtingai šių modernių kurortuose ir kaip toks suteikia gražią kontrastą. Netoli uosto rasite senamiestyje (Paspatur). Tai puikūs labirintas mažai alėjomis supakuotas su parduotuvių, restoranų, barų ir parduotuvių. Tai puiki vieta rasti sandorį, tačiau nepamirškite, ginčų nėra išeitis! Arba galbūt norėsite žiūrėti pasaulis važiuoti su iki ančių-tvenkinio gėrimo.

miestas yra judriausių antradienį, kai regiono didžiausia rinka ateina į miestą. Čia galite laimingai tolumoje keletą valandų perkant ką nors iš šviežių ekologiškų daržovių aukštos mados. Tačiau reikia įspėti, kai dizaineris daiktų negali būti originalus!

Keltai į ir iš Fethiye

keltų bendrovė, kuri veikia keltus ir iš Fethiye Tuana jūrų .

Tuana jūrų siūlo greitas ir patogus pervežimo paslaugos tarp Rodo ir gražioje Turkijos uostą Fethiye. Jie tarnauja maždaug 20.000 lankytojų tarp Rodo ir Fethiye per metus. Atsižvelgdama į tai keltas leidžia jums išplėsti savo atostogas ir ištirti Turkiją tuo pačiu metu, kaip jūs aplankyti Graikiją. Ypač verta aplankyti Fethiye yra garsaus roko kapai.

Dodekaneso Skraidymas Delfinai , laivai suteikia patogų sėdėjimo ir panoraminiai langai, leidžia jums mėgautis nuostabiu vaizdu Turkijos pakrantės ir jūros.

Fethiye uosto įrenginiai

uostas yra natūralaus uosto, kur jachtos pat iškėlimas. Uosto teritorijoje yra labai daug neatskiriama miesto ir gražioje vietovėje. Yra netoliese kavinės, restuarants ir viešbučiai su senamiesčio ir amfiteatras arti. Viešasis transportas ir taksi yra taip pat lengvai ir lengvai prieinama.

Kelionė į Fetijos uosto

uostas yra mažas, ir jei vartojate ekskursija į miestą, tada jums gali turėti nereikia naudoti transporto išvis kaip ten yra daug pamatyti ir daryti pėsčiomis atstumu paties prievado. Tačiau taksi ir viešojo autobusai yra lengvai prieinama netoli uosto.

Fethiye Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas