Keltai į Turkiją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Turkija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Galite naudoti AFerry užsakyti keltai į Turkiją, įskaitant Marmaris, Cesme ir Fethiye. Naudojant AFerry jūs visada gausite daug apie savo kelto į Turkiją. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti keltu į Turkiją

  Užsakymo keltu į arba iš Turkijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka šiame puslapyje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti.


  Daugiau apie Turkiją

  " Turkija turi turtingą istoriją ir kultūros paveldą; jos pozicija tarp dviejų žemynų Europoje ir Azijoje buvo suteikta Turkijai iš daugelio skirtingų kultūrų įtaką visoje istorijoje.

  Kaip, pavyzdžiui, Turkija yra daug svetainių, istorinės ir archeologinės svarbos. Turkija taip pat gali pasigirti kai kurie puikūs paplūdimiai kasmet, į kurį turistai plūsta.

  Turkija Kelionių vadovas

  Turkija yra pilnas įspūdingų pakrančių, neįtikėtinai virtuvių ir apsvaiginimo masyvo mečečių ir pilių, kad tikrai padaryti šią šalį tiek daug originalus, nei bet kuri kita šalis pasaulis.

  Unikalus tuo, kad šioje šalyje yra pusė Europos pusė Azijos ir jos kultūra yra įspūdingi mišinys Rytų ir Vakarų tradicijos, kad daro šią šalį labai populiarūs užsienio lankytojams. Yra neįtikėtinai daug pamatyti, tai ir ištirti ir kai kurie kraštovaizdžio buvę visiškai nepaliesta neseniai bumas turistų į šią mitinės šalies.


  Kelionės į Turkiją

  keliaujant ilgus atstumus aplink Turkijos visuomeniniu transportu, paprastai būna dviejų variantų: lėktuvas ir autobusų. Nenuostabu, kad lėktuvai yra linkę būti pigiau, greičiau ir geriau organizuota! Autobusai yra gana gerai organizuota ir jūs dažnai gauti pasiūlyta nemokami valgiai ir užkandžiai laive. Jis visada verta patikrinti, tačiau prieš išvykdami į kelionę, siekiant užtikrinti, kad jums nereikia gauti nusėda kažkur ant žiedinio kelio ribų paskirties mieste.

  Autobusai yra gana gerai organizuota ir jūs dažnai gauti pasiūlyta nemokami valgiai ir užkandžiai laive.

  Traukiniai turi būti išvengta, jei įmanoma. Nors jie dažnai pigiau nei autobusais, jie yra daug lėtesnis. Geležinkelių tinklas Turkijoje taip pat yra labai pagal sukūrė ir unhelpfully tinklas, kuris yra šio paprastai yra toli nuo vietų, kur bus norinčių aplankyti kaip turistas. Toks, atrodytų, yra gyvenimas.

  Jei ketinate išleisti daugiau nei apie dieną Turkijoje, galite gauti sau AKB İ l, kuris suteikia jums nuolaidos viešajam transportui. Tai efektyviai šiek tiek zvimbimas mašina, kad jūs buzz, kai įvedate tramvajumi ar autobusu ir ji praleidžia šiek tiek kredito sumokėti už kelionę. Jei jūs jį naudoti vėl per tam tikrą laiką (apie 90 minučių rašymo metu), ji suteikia jums pigiau bilietą, sutaupyti pinigų.

  Važiuojant, turėkite omenyje, kad kelio ženklai Turkijoje skiriasi nuo tų, kurie į Jungtinę Karalystę. Turkijoje, žalia ženklai reiškia greitkelį (ir todėl paprastai mokamus kelius), o mėlynos ženklai rodanti kitus kelius. Gėrimas kelio riba yra apie tą patį kaip ir Britanijoje, ir mobiliųjų telefonų naudojimas vairuojant yra neteisėtas.

  Mergaitė bokštas Stambule

  ką pamatyti Turkijoje

  Dešimtys kartų civilizacijų jau žygiavo savo kelią per Turkiją ir jau užmirštas daugiau stebuklų, nei ji yra įmanoma, kad purtyti ne lazdą. Pavyzdžiui, jūs vis dar galite eiti ir tyrinėti Troy griuvėsiai, visiškai su replika medinio arklio (ir mažai Windows)! Jei turite mažų vaikų, tai tikėtina, jie bus patinka laipioti aukštyn ir žemyn kopėčios gauti viduje arklio - nors patartina eiti už bet kartais, kad didelės šalys moksleiviams gali turėti tą pačią mintį.

  Senovės miestas Stambulas, taip pat verta aplankyti. Legenda pasakoja, kad kai pirmą kartą caro Rusijos buvo ieškote už savo tautos religiją, jis išsiuntė pasiuntinius į daugelį narių žinomą pasaulyje. Jis buvo įspūdžio su katalikų krikščionybės, ir maniau, kad tradicinis Islamo tikėjimas abstinencijos nuo alkoholio būtų nesuderinamas su Rusijos liaudies meilės degtinės. Tačiau, kai jo emisarai atvyko į Konstantinopolį, miesto, kuris yra dabar Stambulas, jie atima grožį ir didybę iš miesto bažnyčių, todėl Rusijos atsižvelgiant Rytų Ortodoksas krikščionybę ir padaryti jį savo.

  Net ir šiandien, Stambulas tikrai bus patirtis užvaldyti savo jausmus. Ypač reikia paminėti, yra Sofijos ir Mėlynoji mečetė, du iš gražiausių miesto pastatų, kurie tikrai parodyti buvusius šlovę Osmanų imperijos. Atkreipkite dėmesį, kad nors Turkija yra pasaulietinė šalis ir islamo forma laikomas dauguma yra vidutinio srautas sufizmo, ji vis dar yra pagarbos dėvėti ilgas drabužius ženklas ir moterims dėvėti skarą, kai į mečetę.

  apie Sofijos Stambule, gražus reginys.

  Dar vienas turi pamatyti pastatas, šį kartą yra trumpas atstumas nuo sostinės centre, yra Šv Išganytojo bažnyčia į Chora. Šio Bizantijos bažnyčios vidų yra padengta didžioji ekrane freskomis ir mozaikomis ir parodyti tikrąjį grožį stačiatikių krikščionybę.

  Yra daug dalykų, kuriuos reikia pirkti Turkijoje, įskaitant šilkas, moliniame įranga ir stipriai skonio medaus. Grožio yra Turkija privalo, todėl patvari, žavus ir ryžtingas. Mes primygtinai rekomenduojame, tačiau jūs neturite pabandyti ir pirkti antikvarinius daiktus: bando imtis antikvarinius daiktus iš Turkijos lems ilgą apsistoti viename iš jos mažiau prabangių kalėjimuose.

  Šios Bizantijos bažnyčios vidų yra padengta didžioji ekrane freskomis ir mozaikomis ir parodyti tikrąjį grožį stačiatikių krikščionybę.