Keltų į Tunisą

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tunisas Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Jei Užsakymo keltas į Tunisą yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Palermas Tunisas <./strong> vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 77.50 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti keltu į Tunisą

  Užsakymo keltu į arba iš Tuniso negali būti paprasčiau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka kairėje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti.


  daugiau apie Tunisas

  " Tunisas yra greitai tampa populiarus turizmo paskirties, pritraukiant vis daugiau lankytojų kasmet savo balto smėlio paplūdimiais ir egzotiška kultūra ir architektūra.

  populiaru paplūdimio kurortų yra Hamameto, Sousse ir Jerba.

  taip pat tyrinėti pakrantės smėlį, Kelionės į dykumą yra populiarus ir vis sektorius turizmo pramonei.

  Tai yra kažkas, gana unikalus, ir patirtis jums nebus gauti kiekvienoje šalyje. Turėtumėte paklausti apie savo viešbutį rasti geriausius pasiūlymus dėl miesto, kuriame esate apsistoję

  Ar jums būna Tunise, Mahdia, kad Carthage pakrantė, ar bet kur kitur Tunise, jūs privalo patirti nuostabią kultūrą ir klimatą Tunisas turi pasiūlyti.

  Atminkite, kad su AFerry, jūs visada gauti naujausia ir geriausia pasiūlymų nėra.

  Tunisas Kelionių vadovas

  Tunisas turi šiltą, Mediterranea klimatą, su švelniomis žiemomis ir karštomis vasaromis. Galite patirti prancūzų įtaką Tuniso kultūros ir virtuvės šalies ir arabų įtaka gali būti vertinamas puošniais architektūra. Tunisas pat gali pasigirti archeologinių vietų, įskaitant garsiąją Romos Kartaginos turtus. "

  Kelionių Tunise

  Kaip ir daugelyje arabų šalių, sprendimą naudoti

  automobilis gauti aplink yra drąsus vienas. Nors Tunisas keliai artėja Europos standartą, važiuojant jų yra tikrai ne (nebent vienas klasifikuoja Europos standartą kaip varomoji matė Romos centre penktadienio vakarą piko valandą). Vairavimo yra agresyvus, pavojingas ir tik metodas nuoroda yra ragas. Geriausia turbūt būtų išvengta naudojant automobilį.

  Geriausias būdas keliauti ilgą atstumą yra naudojantis traukinio tinklą, kuris yra gana geras. Pigiausias būdas naudoti šiuos geležinkelius yra per perkant , Carte Bleue , kuri leidžia jums keliauti aplink visų trumpų ir vidutinių nuotolių kelionėms. Tolimųjų reikia rezervuoti prieš savaitę, kuris kainuoja nominalios mokestis.

  Aplink miestai, galite naudoti taksi, kurie paprastai yra saugūs ir be problemų, teikiančias sutinkate savo mugę iš anksto, arba pasirinkti eiti louage. Šie automobiliai yra tarp autobusu ir taksi kryžius. Jie keliauja 8 keleivių, išvykstančių, kai jie turi 8 keleivius ir kainuos fiksuotą tarifą. Tačiau vairavimo kokybė gali palikti jums jausmas šiek tiek balta krumpliuotas.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Tunisą su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!