Keltai į Tenerifę

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tenerifė Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Galite naudoti AFerry užsakyti keltai į Tenerifę iš Ispanijos, Arrecife, Las Palmas, Santa Cruz de la Palma ir Santa Cruz de Tenerife. Naudojant AFerry jūs visada gausite daug apie savo kelto Tenerifėje. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti keltu į Tenerifę

  Užsakymo keltu į arba iš Tenerifės negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka kairėje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti.


  Daugiau informacijos apie Tenerifė

  Tenerifė yra didžiausia ir labiausiai vyksta sala Kanaruose.

  saulė, Viduržemio jūros klimatas , puikus smėlio paplūdimiai ir žinoma neįtikėtinas vulkaninis kraštovaizdis daro Tenerifė populiarios atostogautojų. Jūs galite tiesiog saulė maudytis ant smėlio paplūdimiai arba ištirti salą.

  Jūs esate nestokojantis ką daryti tais neįtikėtinai aplinkoje su daugeliu vietinių barų, restoranų ir diskotekų; energingas kultūra ir architektūra ir įvairių vandens sportas.

  Tenerifė yra populiarus tarp turistų, kurių kurortų pastatytas aplink apsvaiginimo paplūdimiai idealiai tinka degintis. Bet jei norite pabėgti nuo visų, kad ir patirti tikrą Kanarų kultūrą tada vizitą į sostinę, Santa Cruz de Tenerife yra labai rekomenduojama. Vasarį metinis karnavalas vyksta, kuris yra antras tik Rio, kalbant apie klasikinę fiesta dvasia.

  Tenerifė Kelionių vadovas

  Tenerifė, populiarus turizmo paskirties Kanarų salos yra gražus sala populiarus vokiečių ir britų turistų, nes jo ištisus metus karštas oras ir puikus svetingumas, nors ne tik, kad; ką daugelis žmonių nežino, yra tai, kad Tenerifė yra namo 3550m vulkanas, kad būtų lengva patekti į funikulierių ir gražus gamtos reiškinys.

  Kelionė aplink Tenerifės

  geriausias būdas gauti aplink Tenerifę ir patirti salos dykumoje grožis yra išsinuomoti automobilį. Ar žino, kad vis dėlto Tenerifė stato daug naujų kelių, todėl GPS sistemos gali ne visada turi naujausius maršrutus tiksliai pažymėta.


  Ką Žr

  Nebūtinai populiariausia vieta apsilankyti saloje, senamiestis La Laguna yra UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir Kai, gražiausių miestas Kanarų salose. Tik kaip gražus yra pasaulinės klasės botanikos sodas netoli Puerto de la Cruz ir, jei norite pamatyti daugiau gyvūnų eiti į Jungle Park ar net Loro Parque zoologijos sodas, kuris yra taip pat puikus, jei jūs planuojate keliauti su vaikais.

  Jie yra daug teminių parkų aplink Tenerifę, iš kurių kai kurie yra vandens parkai, kurie yra puikus atvėsimo ant karštas dieną, bet tuo pat metu, turintis daug įdomus per daug! Taip pat yra vietų tik degintis arba jei to pageidauja atsipalaiduoti.

  tik kaip gražus yra pasaulinės klasės botanikos sodas netoli Puerto de la Cruz, ir jei norite pamatyti daugiau gyvūnų eiti į Jungle Park ar net Loro Parque zoologijos sodas.

  nardymas čia sako, kad kai kurie iš geriausių Europoje ir, kaip ir daugelis kitų Ispanijos salų, vandens sportas yra labai populiarus čia ir privaloma daryti visiems nepriklausomai nuo amžiaus ar gebėjimą. Jūs galite atrasti rinkas Santa Cruz de Tenerife miesto, kad duos jums realią įžvalgų gyvenimo Tenerife, taip pat modernus miestas įėjimai, pavyzdžiui, muziejų, zoologijos sodų, parkų, parduotuvių, restoranų, kavinių ir galerijų.

  Be abejo, pagrindinis akcentas į Tenerifę yra ne tik paplūdimiai, tačiau "El Teide, pačių Tenerifės vulkano. Nepriklausomai oras yra pirmame aukšte, yra aišku, kad ne iš ugnikalnio viršuje bus labai šalta. Vienas iš geriausių dalykų apie tai, kad Tenerifė yra viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kur jūs galite žaisti sniego vieną minutę, tada kitą būti ant paplūdimio kaitintis! Yra tiek daug padaryti Tenerifėje ir jis bus įdomus visai šeimai, ar esate 8 metai arba 80.

  Vienas iš geriausių dalykų apie tai, kad Tenerifė yra vienas iš nedaugelio vietų pasaulyje, kur jūs galite žaisti sniego vieną minutę, tada kitą būti ant paplūdimio kaitintis!