Keltai į Švediją

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Švedija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Jei užsisakyti keltu į Švediją tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir keleivių skaičių užsakymo formoje ir spustelėkite , gauti kaina dėl citata. Arba, pasirinkite vieną iš žemiau esančių pasiūlymų, ir spustelėkite eiti pradėti savo užsakymą.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Rostock - Trelleborg
(Stena Line)
158 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 29 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis - 2020 m. spalio 8 d., ketvirtadienis
 • Automobilis + 2
Rostock - Trelleborg
(TT-Line)
155 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 14 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 2 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 3
Turku - Stockholm
(Viking Line)
283 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 15 d., antradienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 2 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  Kaip užsisakyti keltu į Švediją

  Užsakymo keltu į arba iš Švedija negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka kairėje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti.


  daugiau apie Švedija

  Švedija yra šalis su giedras ežerų ir plačius miškų.

  Švedija turi daug ką pasiūlyti puikių kelių ir transporto jungčių tarp įvairių salų ir tarp pagrindinių Švedijos miestuose.

  Švedai didžiuojasi savo istorija ir kultūra, kuri yra akivaizdi skaičius muziejų jie turi.

  Nors Švedijoje, taip pat galite aplankyti ilgiausią vieną trukmę Oresundo tiltas tarp Danijos ir Švedijos.

  Švedija yra puiki vieta tiems, kurie mėgsta lauko sporto, įskaitant slidinėjimo, snieglenčių ar žvejybai.

  klimatas sutalpinti daugiau žiemos sporto kurie nėra taip lengvai prieinami JK , todėl puikią progą išbandyti kažką naujo. Jūs niekada nežinote, jūs gali pasirodyti esąs labai geras!

  Švedija Kelionių vadovas

  "Gauti keltu į Švediją iš Danijos, Vokietijos arba Lenkijos ir jūs atrasite, kad Švedijos kraštovaizdžiu turi švelnų žavesio - Daugiau taip, nei kaimyninėje Norvegijos raižyta pakrante. Švedija turi daug miškus ir ten yra tūkstančiai ežerų aplankyti. Kultūriškai, švedai turi rezervuotų ramus oras, o "Volvo" Abba ir IKEA yra namų ūkio pavadinimas eksportas.

  Kelionių Švedijoje

  "Švedija turi fantastišką viešuoju transportu, su greitųjų traukinių ir autobusų. Tačiau tai yra gana brangus. Tačiau nesijaudinkite, tik dar. Yra išradinga skaičius būdų išvengti šių aukštų kainas. Jei esate sostinėje, Stokholme, galite nusipirkti Stokholmo kortelę. Tai ne tik jums nemokamai važinėti visame viešojo transporto mieste (įskaitant labai efektyviai metro stoties, kuri, intriguojančiai, turi lygiai 100 stočių), tačiau suteikia jums nemokamą prieigą prie beveik 70 muziejų.

  Jei keliaujate į kitas šalis traukiniu, galite įsigyti InterRail kortelę. Tai suteikia jums tam tikrą skaičių `kelionės dienų", kurio metu galite keliauti neribotą skaičių traukinių.

  ne tik Stokholmo kortelę jums nemokamai važinėti visame viešojo transporto mieste, tačiau suteikia jums nemokamą prieigą prie beveik 70 muziejų.

  Vairavimo Švedijoje yra naudinga į pietus, nes jis leidžia jums išeiti iš didžiausių miestų. Jei esate iš JK, atminkite, kad vidutinis greitis riba yra daug mažesnis Švedijoje, o priekiniai žibintai turi būti įjungtas visą laiką. Be to, priežiūros reikia važiuojant į kaimą: susidūrimai su elnių ir briedžių nėra neįprasta, ir dažnai gali būti mirtinas. Teisinė gėrimas kelio riba Švedijoje yra labai mažas ir policija gali imtis kraujo jėga: nevairuokite, o pagal ką įtaka, nesvarbu, kiek mažai jūs girtas.

  Šiaurės tiems, kurie nori daugiau kultūros patirtį, istorijos muziejus yra įspūdingi rodymą vikingų, legendinis protėvių Švedijos praeitį. Vazų muziejus, taip pat Stokholme, yra visu dydžiu išsilaikęs 17 amžiuje karo laivą, todėl puiki vieta imtis jokių vaikų.

  Stokholmo archipelagas yra stulbinantis serijos salų, kad ruožas 60 km už miesto ir garantuoja, kad imtis Jūsų kvėpavimas.

  AFerry.lt siūlo, kad geriausias būdas rasti pigiausią keltų maršrutus į Švediją su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!