Keltai į Sporades salos

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Į Sporades salos Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Sporades salos yra 11 Graikijos salas vos ne Rytų pakrantėje žemyninėje Graikijoje grupė. Iš visų 11 salų, tik 4 iš jų yra gyvenamos. Tai yra Skiathos Skopelos, Alonissos ir Skyros. Naudojant AFerry jūs visada gauti geriausią pasiūlymą dėl jūsų kelto į Sporades salos.

  Kaip užsisakyti Sporadų salos keltu

  Rezervuoti Sporadų salos keltas gali būti ne AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka kairėje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti.


  Daugiau apie Sporades

  Šios nuostabios salos yra beveik nepaliesta masinio turizmo, kol pastaruoju metu ir todėl jūs galite mėgautis kai nesugadintas balto smėlio paplūdimiai, švarus mėlynas jūras ir aplinkinių kalvų ir Sultingas žalia slėniai.

  Kiekvienas iš šių salų turi savo grožį ir pasižymi unikaliu žavesiu. Visi Sporades salos yra įspūdingai graži ir daugybė neatrastų paplūdimių ir įlankų, tik ir laukia, kol bus ištirta.

  Sporades salos Travel Guide

  24 gražių salų, kurios sudaro Sporades rytinės pakrantės Graikijoje, tik 4 yra visiškai apgyvendintas; Alonnisos, Skiathos Skopelos ir Skyros, kiekvienas su savo unikaliu jaustis ir kultūrą.

  Sunbathing ir baseinas yra pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia padaryti dėl salų, nes jų spalvingas paplūdimiai ir ištisus metus Viduržemio Pn. Iš vaismedžių ir alyvmedžių giraitės Skopelos į gražių mažai kaimų Alonnisos, kad Sporades salos yra kai kurie iš labiausiai intriguojančių Europos salų atrasti.


  Kelionės į Sporades salos

  nuo Graikijoje Sporadų imtis beveik ne visą laiką gauti iš Agios Konstantinos, Volosas ir Salonikų uostuose


  Ką pamatyti

  "Kastro, apsvaiginimo svetainė viduramžių centre saloje, kuri buvo apleistame 19 amžiuje, tikriausiai dėl iš dauguma lankytojų sąrašų viršuje, kai jie ateina į Sporades. Kitas istorinės vertės svetainė yra garsaus graikų rašytojas Papadiamati Skiathos, kur galima sužinoti apie Papadiamati ir jo romanų, parašytų daugiausia apie gyvenimą ant Sporades namas.

  Kaip ir dauguma Graikijos salų, kai kurie Sporades Užsakomieji jachtų, kad keliauti aplink turkio Viduržemio jūros už realią Atsižvelgiant salų gražiausių ir unikaliausių pakrantės įmonių. Skopelos, didžiausia iš keturių gyvenamųjų salų, architektūra pažymėti kaip kai kurie iš labiausiai originalių ir gražiausių pasaulyje ir yra turi pamatyti Skopelos Town.

  Visos salos turi fantastiškus paplūdimius, kurie yra gerai verta aplankyti, bet turbūt sala su didžiąja įvairovė yra Skopelos kurį pasirinkti iš didžiųjų akmenukų paplūdimių iki aukso, smėlio paplūdimiai visi su tradicinių tavernų pardavimo neeilinį graikų maisto ir gerti.

  Kita istorinės vertės svetainė yra garsaus graikų rašytojas Papadiamati Skiathos, kur galima sužinoti apie Papadiamati ir jo romanų, parašytų daugiausia apie gyvenimą ant Sporades namas.