Keltų į Ispaniją

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Ispanija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Keltai į Ispaniją yra "labai populiarus. , naudokite formą dabar išvengti nusivylimo. Kuo anksčiau užsisakyti keltu į Ispaniją, tuo daugiau pinigų jūs stovite išsaugoti. Nėra specialių pasiūlymų kodai reikalingi. Užsakyti iš šio puslapio gauti mūsų geriausias kainas ir visus turimus pasiūlymus.

Jūs galite užsisakyti keltu į 33 uostus Ispanijoje nuo 9 šalių ar geografinių sričių. Yra 97 keltų maršrutų aptarnauja Ispanija VEIKIA 12 keltų bendrovėms. Populiariausias keltas Spain iš Didžiosios Britanijos yra Porstmouth į Santander. Vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 266 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

Keltai į Ispaniją

Lyginti UK į Ispaniją ir Airiją į Ispaniją keltai šiais maršrutais:.

 • Plimutas į Santander keltu " Brittany Ferries. 19hrs 30 min. Retesnis perėjos.
 • Portsmouth į Bilbao keltu. , Brittany Ferries. 1 dienos 4 val ir 30 min. Iki 3 perėjose per savaitę.
 • Portsmouth į Santanderas keltas. , Brittany Ferries. 1 dienos 0hrs ir 15 min. Iki 3 perėjose per savaitę.
 • Korkas į Santander keltu. , Brittany Ferries. 1 dienos 2 val ir 30 min. Iki 4 perėjose per savaitę.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Plymouth - Santander
(Brittany Ferries)
358 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 5 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Portsmouth - Bilbao
(Brittany Ferries)
387 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 2 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 11 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Palma - Barcelona
(Balearia)
209 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 26 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. lapkričio 3 d., antradienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  Ispanija Travel Guide

  , beveik 65 milijonų turistų vadovauja į Ispaniją 2014, todėl jį vienu iš labiausiai lankomų šalių pasaulyje. Idealus būdas tyrinėti Ispanijoje turi būti automobiliu ar viešuoju transportu. Tad kodėl gi ne imtis keltu į Ispaniją ir tikrai turi savo atostogas savo kelią. Jūs taip pat turėsite galimybę atrasti nepaliestų dalys šalyje ir pabėgti nuo tipiškas atostogų karštuosius taškus.

  Su daugybe jūrų uostus, pavyzdžiui, Barselonoje, Santander, Bilbao, Cádiz, Malaga ir Balearų salos, be kita ko, atsižvelgiant keltu į Ispaniją yra idealus būdas mėgautis saule, puikus maisto, vietinio vyno, paminklai ir svetingumą.

  Sevilijos miesto

  Visi aplink Ispanijos pakrantėje yra puikūs paplūdimiai, istoriniai uostai palei Biskajos įlankoje ir Kadiso įlanką (taip pat vienas iš seniausios Europos miestų), žalių slėnių tuo Picos de Europa, kurios tarp Ispanijos aukščiausių viršukalnių, auga staigiai nuo jūros ir punktyras su nuostabus kalnų kaimus. Ispanijos klimatas skiriasi, yra daugiau lietinga šiaurėje ir šilčiau ir džiovintuvas pietuose. Bet kuriuo metų laiku yra geras metas aplankyti Ispaniją, tačiau liepa ir rugpjūtis gali būti labai karšta.


  Kelionės Ispanijoje

  Yra Ispanija keltų reisai iš Algeciras į Tangier ir Seutos (Šiaurės Afrikos anklavo); Malagos ir Almerijos į Melilla (Šiaurės Afrikos anklavas); Barselona, Valensija ir Alikantė į Balearų salas; ir Cádiz į Kanarų salas.
  traukiniu AVE greitųjų geležinkelių tarnyba jungia Madridą ir Sevilijos 2h 15m -stopping ne Ciudad Real, Puerto Llano ir Córdoba- ir taip pat Barselonoje ir Sevilijoje 5hr 30m -stopping minėtose vietose, Madridas, Zaragoza ir keli.

  Automobiliu, greitkeliai yra gerai prižiūrimi ir prijungti Ispanija Šiaurės ir Pietų - kai kurie iš jų yra mokami keliai. Pagrindiniai keliai tarp didžiųjų miestų yra greitai ir gerai prižiūrimi.


  Ką pamatyti

  Taip pat, kaip praleisti laiką didingų miestų Barselonos, Madrido ir Sevilijos yra ir kitų miestų, verta aplankyti, kaip ir senovės Ispanijos sostinėje Toledo. Miestas dominuoja didinga katedra ir Alcazar ir didžiuojasi savo paveikslų kolekcija El Greco, kuris gyveno ir dažytos Toledo.