Keltai į Siciliją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Sicilija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Jūs galite naudoti AFerry užsakyti keltai į Siciliją iš įvairių taškų žemyninėje Italijoje, Maltoje, Tunise ir į ir iš Egadijos salos, kuri atleisti šiaurės vakarų pakrantėje salos. Naudojant AFerry, jūs visada gauti daug Jūsų keltu į Siciliją. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti keltu į Siciliją

  Užsakymo keltu į arba iš Sicilijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka kairėje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti.


  Daugiau apie Siciliją

  Sicilija yra populiarios turistų iš viso pasaulio, kurie plūsta į Sicilijos gražūs paplūdimiai ir nuostabiu vaizdu. Patirtis visi, kad Sicilija turi pasiūlyti, iš arabų įtaką architektūros į įspūdingą Etna.

  Sicilija Kelionių vadovas

  Namai Mt. Etna, didžiausias aktyvus vulkanas Europoje, Sicilija yra patikima, Viduržemio jūros sala, priklausanti Italijai, tačiau vis dar išlieka jo individualumą, kalbant apie meno, architektūros ir virtuvės (Sicilija yra tarp viena iš didžiųjų desertinių formuotojai Italijoje).

  tvirto gražus kalnų sala į Italijos pietuose, Sicilija pasigirti viską iš vulkanų į vaizdingų kaimų izoliuotų paplūdimiai. Ilgai istorija įsiveržė beveik kiekvieną regioninės supervalstybės taip pat reiškia, kad tai yra kultūros Melee įdomių įtakų.


  Kelionių Sicilijoje

  "Kelionė aplink Italijoje neturėtų kelti jokių problemų. Pagrindiniai keliai yra greitai, lengvai ir gerai sukonstruotas ir, nors kalnų keliai yra šiek tiek daugiau nuotolinio jie nė-the-mažiau lengvai prieinama daugeliui turistų.

  Visuomeninis transportas yra geras, su efektyvių autobusų ir traukinių, kad paleisti reguliariai tvarkaraščius. Ar žino, kad vis dėlto viešojo transporto paslaugos gali būti retesni sekmadieniais nei per savaitę poilsio. Kaip ir su daug kontinentinėje Europoje, traukinių bilietai visada turėtų būti patvirtintas ant platformos prieš gaunant į traukinį. Keletas iš didesnių miestų, ypač Catania, turite mažų požeminių tinklų.


  Ką pamatyti Sicilijoje

  iš Šventyklų slėnis, į pietus nuo šiuolaikinių Agrigento, yra verta aplankyti. Čia galite atrasti šešių senovės šventyklos griuvėsiai. Yra Audiogidas ir muziejus, siekiant padėti jums geriau suprasti nuostabų reginį, kad matote. Atminkite, kad šiek tiek vanduo buteliuose, jei lankotės vasarą, oras nesiima jokių kalinius Sicilijoje!

  Katanijos miesto eina į Etną, bazę, iš kur galite pakilti viena pietų Europos paskutinių likusių aktyvių ugnikalnių. Galite pasirinkti eiti su įprastomis turistų arba dėl įvairių papildomų išlaidų tiek, samdyti volcanologist, kuris leis jums eiti šiek tiek daugiau off sumuštas kelias. Kalnų daugiau nei 3000 metrų virš jūros lygio, todėl tai bus kietas net vasaros viduryje - nebent jis išsiverždavo, kai jis bus gerokai šilčiau!

  daug maisto maniau kaip "Italijos" yra iš tikrųjų iš Sicilijos. Tai apima cannoli Ricota ir pušies veržlę ir migdolų sausainiai. Daug šio maisto ateina su arabiškais įtakų, taip suteikiant jums geriausias geriausių pasaulių. Todėl turėtumėte atvykti į Sicilija alkanas ir pasiruošęs būti šeriami.

  Katanijos miesto eina į Etną, bazę, iš kur galite pakilti viena pietų Europos paskutinių likusių aktyvių ugnikalnių.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Siciliją su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!