Keltai į Škotiją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Škotija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Naudojant AFerry galite palyginti visų keltai į Škotiją " Mes jums parodysiu visą panašių maršrutų greta, visi keltų bendrovių ir parodyti jums datų intervalas -. Viskas, todėl jūs galite rasti Mūsų Geriausios kainos , kada geriausia jums. Mes neveikia su Specialus pasiūlymas kodus. Jei knygos iš šio puslapio, arba bet kuris kitas, jums gauti visus mūsų naujausius pasiūlymus ir nuolaidas. Nereikia išsirinkti arba rasti specialų kodą ar knygą iš tam tikro puslapio. Lyginant ir užsakymas keltai yra lengva su AFerry.

Keltai į Škotiją yra "labai populiarus. išvengti nusivylimo prašome rezervuoti greičiau. Jūs taip pat turėtų žinoti, kad jei knyga arti jūsų pageidaujamą išvykimo, kainos gali būti daug didesnis, nei jei jūs užsisakyti iš anksto, todėl prašome rezervuoti kuo greičiau.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti keltu į Škotiją

  Užsakymo keltu į arba iš Škotijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka kairėje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti.


  Daugiau informacijos apie Škotija

  " Škotija turi turtingą ir gyvą kultūrą ir istoriją, kuri sužavės ir interesai daug lankytojų, kad kelionė į plotą kiekvienais metais.

  Škotija pagrindiniai miestai yra visada verta aplankyti. Edinburgas yra sostinė ir Škotijos Parlamento būstinė. Jis taip pat yra istorinis miestas, pilnas su pilies, senovės universitetas ir The Royal Mile

  Apsilankykite Edinburgas kultūrinio ir istorinio švietimo. aplankyti viduramžių senamiestį ar pasigrožėti gruzinų architektūros daugiau šiuolaikinių miesto rajonuose.

  Jei laiko savo apsilankymas teisę galite sugauti pasaulyje garsaus Edinburgo festivalyje, menų ir kultūros festivalis kad yra populiarus su žmonėmis visame pasaulyje.

  Edinburgas yra miestas, kuriame J.K Rowling parašė didžiąją dalį Hario Poterio knygų, kurios vėliau buvo pagaminti į pasaulinio garso Blockbuster filmus.

  Škotija Travel Guide

  daugelio žmonių nuomone, ne bent iš škotų patys nuomonė, Škotija yra pats gražiausias dalis Jungtinėje Karalystėje. Tai teisingai garsėja savo nuostabiu kraštovaizdžiu raižytas kalnų ir nuskuręs pakrantes. Tačiau yra daug daugiau Škotijoje ne tik atviruko išpjovimą. Tai tauta, kuri yra nuožmiai didžiuojasi savo kultūra ir istorija. "

  Kelionių Škotijoje

  " Traukinys kelionės Škotijoje yra gana efektyvus gauti iki A daug vietų. Darbuotojai yra linkęs būti draugiški ir paslaugūs ir dekoracijos dažnai stulbinantis. Visų pirma, į šiaurę nuo Edinburgo kelio pozicijoje link Aberdynas yra stulbinantis, nes ji kerta Forth tilto ir palei pakrantę. Linija nuo Glazgo į Fort William taip pat dramatiškai gražus - ir daug apie tai buvo naudojamas Hario Poterio filmų!

  Forth geležinkelio tiltas kerta iš Firth Forth

  Kaip ir bet kur kitur Jungtinėje Karalystėje, bilietus įsigyti iš anksto duos jums pigiau bilietus. Be to, būkite atsargūs patikrinti daugiau jungčių, jei jūs keliaujate į daugiau kaimo vietovėse geležinkelių tinklo. Būkime sąžiningi - jūs nenorite būti įstrigo mažame Škotijos stoties tris dienas laukia kitą traukinį!

  Jei vairavimo Škotijoje, rūpintis keliaujant nuo pagrindinių kelių. Galbūt net pradėsite stebėtis, jei skatinimas Škotijos greitkelių departamentų buvo tiesiogiai susijęs su segtukas skaičius lankstosi darbuotoją gali projektuoti į Škotijos keliais. Iš tikrųjų, tai dažnai vienintelis būdas keliai feed reljefas, reiškia, kad jūs turite vairuoti atsargiai. Taip pat reikia žinoti Gyvūnų ant linijos.

  Galiausiai, autostopu yra turbūt lengviau Škotijoje nei bet kur kitur Jungtinėje Karalystėje. Tiesą sakant, daug daugiau kaimo vietovėse autostopu yra de facto metodas viešuoju transportu. Jei jums rasti sau dideles, nedvejodami pabandyti, nes ji yra daugiau nei tikėtina, kad vietos bus sustabdyti ir pick you up.


  ką pamatyti aplink Škotijoje

  Škotija pagrindiniai miestai yra visada verta aplankyti. Edinburgas yra sostinė ir Škotijos Parlamento būstinė. Jis taip pat yra istorinis miestas, pilnas su pilies, senovės universiteto ir Royal Mile - ir į miestą, kuriame J.K Rowling parašė didžiąją dalį Haris Poteris. Edinburgas atlieka priimančiosios į daugelį festivalių kiekvieną vasarą, taip pat pasaulinio garso Edinburgo Fringe ir literatūros festivalyje. Atkreipkite dėmesį, kad apgyvendinimą šių laikotarpių metu bus brangus.

  Jei esate Edinburgas ir nori šiek tiek daugiau įdomus pėsčiomis, galima nueiti iki Artūro sostas per Craggs. Tai suteiks jums puikus vaizdas į miestą ir Firth. Tada galite pribaigti pėsčiomis mažėjančia apie Artūro sostas atgal į Duddingston, kur rasite seniausią Škotijos našliu užeiga kaime. Tai baras, žinomas kaip avies Heid (Scotts už "galvos") turi žavingą atmosferą su odos foteliais, įdomių papuošalų Sėkmė ir 200 metų senumo Skittles alėja (nors Jamesas 1. taip pat buvo galinga grojo Boulingas čia).

  Edinburgo pilis buvo pastatyta ant užgesusio ugnikalnio

  Glazgo " yra daug būdų, daug labiau modernus miestas liekanų. Yra energingas muzikos ir meno scena ir geros galimybės apsipirkti. Jis yra UNESCO City of Music ir bus Priimančioji miestas Sandraugos žaidynėse 2014 Visa tai veikia kartu, kad Glazgas į gyvą daugiakultūrėje miestas, kuris yra verta aplankyti.

  Aberdynas North yra istorinis universitetinis miestas. Daugelis senų pastatų Glazgas yra pastatytas su vietos ugnikalnių granito. Nors tai gali atrodyti nusiminęs ir pilka lietuje, tai verta atidžiau pažvelgti, kai šviečia saulė, ir mažai grūdų mineralų spindesys saulėje. Jei esate gėlių ir augalų ventiliatorius, žiemos sodų Aberdyno centre turime didelę šiltnamio kompleksas su augalų iš viso pasaulio sugrupuoti į skirtingas temperatūros lygius.

  Aberdeen Angus yra vienas iš labiausiai iconic rūšių karvių.

  Žiemos sodai į Aberdynas centre turime didelę šiltnamio kompleksas su augalų iš viso pasaulis suskirstyti į skirtingas temperatūros lygius.

  Žinoma, jokia Škotijoje vadovas yra visiškai be Highlands paminėjimo. Šie kalnai, todėl susijusios su laukinis ir paprastumo gyvenimo, suformavo daugelį Portretų kultūros elementų, tokių kaip "Monarch Glen" ir "Hario Poterio" foną. Geriausias būdas pamatyti Highlands yra vaikščiojimo, kad gauti gerą porą batų ir gauti going!

  Škotija yra žinomas dėl savo viskio. Distiliavimo paprastai randami į šalies šiaurėje ir dažnai siūlo turus lankytojams. Šios ekskursijos linkę įtraukti nemokamai viskio skonio sesijos pabaigoje. Jei norite alumi, Škotija turi augančią nekilnojamojo ale scena su kai kuriais novatoriškų ir kūrybiškų alaus daryklų. A baruose daug imtis savo ale labai rimtai ir pasiūlyti jiems su pasididžiavimu.

  Kalbant apie nealkoholinių gėrimų, Škotija yra vienas iš nedaugelio vietų, žinomų žmonijai, kur IRN-BRU outsells koksas. Tai ryškiai oranžinė gėrimų tariamai išgydyti Pagirios taip pat tariamai pagaminti iš ketaus santvarų. Ar kuri nors teiginys yra tiesa tikriausiai kažkas turite nuspręsti patys.

  Škotijos salos. Galbūt gražiausia vieta žemėje

  Kai jūs persikėlė pro neišvengiamų giliai keptas dirbiniai iš didžiųjų miestų (gana galbūt blogiausia yra giliai keptas mušamas šokolado pica), Škotija turi platų spektras įdomių ir skanių patiekalų patiks. Haggis yra vienas iš labiausiai žinomų patiekalų, ir vegetarai bus malonu žinoti, kad vegetariški Haggis yra galimybė - tai paprastai yra pagamintas iš lęšių ir prieskonių derinys. Kitas garsus patiekalas yra Cullen Skink - tai lėtas virėjas žuvies ir bulvių sriuba, kuri sklidina skonio ir mirtinas savo cholesterolio kiekį.

  Kitas garsus patiekalas yra Cullen Skink - tai lėtas virėjas žuvies ir bulvių sriuba, kuri sklidina skonio ir mirtinas savo cholesterolio kiekį.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Škotiją su lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!