Keltai į Skandinaviją

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Galite naudoti AFerry užsakyti keltai į Skandinaviją, įskaitant Åland, Suomija, Švedija, Norvegija ir Danija. Naudojant AFerry jūs visada gausite daug apie savo kelto į Skandinaviją. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti keltu į Skandinaviją

  Užsakymo keltu į arba iš Skandinavijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio. Arba, jei matote, kaina jums patinka kairėje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti.


  Daugiau apie Skandinavijos

  "Yra daug pamatyti ir nuveikti Skandinavijoje; patirti skirtingas tradicijas ir kultūras Skandinavijos šalių Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje ir Suomijoje.

  Apsilankykite kosmopolitiška Kopenhagos ir Stokholmo į Skandinavijos miesto gyvenimą ir modernios kultūros skonis, turistiniai įvairių parduotuvių, restoranų ir svetaines .

  Tyrinėkite apsvaiginimo National Parks Suomijos ir rasti neeilinį gyvūnijos jis atlieka priimančiosios į.

  Northern Lights Norvegijoje turi būti laikoma nuomone, kaip ir vidurnakčio saulė , kur dieną niekada nesibaigs, o saulė vis dar šviečia iš vidurnaktį.

  Koks jūsų skonis, Skandinavija turi kažką už jus. Tiesiog rezervuoti naudojant užsakymo formą kairėje, žinote, kad su AFerry jūs gaunate geriausią pasiūlymą prieinama.

  Skandinavija Kelionių vadovas

  Švedija, Suomija, Norvegija ir Islandija yra keturi iš neatrastų šalių Europoje, bet turi tam tikrų paslėptus lobius, kad jums nebus suteikta galimybė rasti niekur kitur pasaulyje. Atraskite Švedija, didžiausia iš Skandinavijos salų, iš savo kosmopolitišką sostinėje, Stokholme, į savo pasaulinės klasės slidinėjimo kurortas Åre.

  Atraskite Rovaniemis miestą Suomijoje, žinomas kaip vartai į Laplandiją - Kalėdų Senelio namuose, gražus fiordai Norvegijos, kurie yra žinomi visame pasaulyje ar net imtis kelionę į geoterminės turtingiausios Geysir ir Strokkur; kur šaudymo geizerių matomi niekur kitur, kaip šis pasaulyje. Whatever you like daro arba apsilankę ar atrasti, Skandinavijos garantijas turėti visa tai ir dar daugiau.


  Kelionės į Skandinaviją

  Švedijoje, yra uostai visoje šalyje ir įvairių keltų operatoriai teikia keltai iš Švedijos į Lenkiją, Suomiją ir Daniją, taip pat Gioteburgas - Newcastle maršrutas. Norvegija keltai keliauti į ir iš Islandijos, Shetland Islands, Farerų salos, Danija, Švedija, taip pat Stavangeris - Niukaslio maršrutu. Suomijos keltai, pirmiausia, eikite į ir iš Švedijos, bet ten taip pat yra vienas maršrutas į Estiją (Helsinkis - Talinas). Taip pat yra vidaus paslaugos, kaip Danijoje jungiamieji savo daug salų.


  ką pamatyti Skandinavijoje

  Yra tiek daug pamatyti ir nuveikti Skandinavijoje; pradedant išjungti su Švedija . Aplankykite trijų didžiųjų miestų Stokholmo, Geteborgo ir Malmės, kiekvienas su savo įvairių stilių ir puikiais restoranais, paminklų ir parduotuvių. Jeigu jūs einate daugiau į šį neįtikėtiną šalies kaime, tada būtinai pamatyti plotą aplink didžiausią Švedijos kalno, , Kebnekaise , kuri sako, kad rojus, norinčių keliautojams. Taip pat yra tiek daug adrenalino siurblinės siekiai, kad atsitiks ir aplink Švedijoje įskaitant balta-water rafting, alpinizmas ir slidinėjimas.

  Norvegija , galbūt pasaulyje Patys nepakankamai šalis. Tai galbūt labiausiai kvapą iš Skandinavijos šalių ir ji turi būti peržiūrėta. Mintys turi būti laikoma nuomone, kaip ir vidurnakčio saulė, šiaurės Norvegijoje, kur dieną niekada nesibaigs, o saulė vis dar šviečia iš vidurnaktį. Tik per nuo sostinės Oslo, kur Jotunheimenas nacionalinis parkas yra. Neįmanoma aprašyti, kaip kvapą gniaužiantį šią Skandinavijos plotas yra. Galbūt jūs taip pat gali keliauti iki pietinės pakrantės Norvegijos, kur patikima pakrantė ir nuostabus kaimų puikiai tinka vasaros vaikščioti.

  Neįmanoma aprašyti, kaip kvapą gniaužiantį šią Skandinavijos plotas yra