Keltai į Lenkiją

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Lenkija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Lyginti keltai į Lenkiją šiais maršrutais:

 • Karlskronos į Gdynėje
 • Nynashamn Gdanskas
 • Ronne į Swinoujscie
 • Trelleborg į Swinoujscie
 • Ystad į Swinoujscie

Naudojant AFerry, jūs visada gauti daug jūsų keltu į Lenkiją. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus jūsų Lenkija keltu.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Ystad - Swinoujscie
(Unity Line)
115 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  Kaip užsisakyti keltu į Lenkiją

  Užsakymo keltu į arba iš Lenkijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Lenkiją

  "Lenkija yra gražus ir kultūriškai turtinga šalis, kad buvo gana nepaliesta masinio turizmo.

  Lenkija turi gyvas kosmopolitines miestus kartu su kalnų kraštovaizdžiu ir smėlėtų paplūdimių.

  Apsilankykite Varšuva patirti Lenkijos kultūros malonumų, pavyzdžiui, teatro spektaklių, "Opera ir muziejų, ar keliauti į Karpatų kalnus mėgautis įspūdingais vaizdais, tradicinis folkloro ir puikių sporto įrenginius.

  Žr Juodosios Madonos ikona, taip pat žinomas kaip stebuklingas paveikslas Dievo Motinos, kad didžiulis Jasna Goros vienuolynas komplekso Częstochowa, 100km (60 mylių) į šiaurę nuo Krokuvos. Galite imtis liftas į 30 aukšte stebėjimo denio Kultūros ir mokslo rūmus puikus vaizdas Varšuvoje.

  Lenkija Kelionių vadovas

  Įsikūręs Europos centre, o didžiausia iš buvusių Rytų Europos valstybių, Lenkija yra greitai tampa esminis ES nare , Jo pagrindiniai keltų uostai yra Gdynėje ir Gdanske. "

  Kelionė aplink Lenkijoje

  pigus ir veiksmingas Tarpmiestiniai traukiniai valdo Polskie KOLEJE PAŃSTWOWE. Tai yra greitas, švarus ir efektyvus. Tačiau geležinkelio infrastruktūra yra gana senas ir ji gali būti greitesnis ir pigesnis naudoti autobusą daugelį maršrutų.

  Automobiliu, reikia žinoti, kad eismas dešinėje ir standartinių tarptautinių kelio ženklų yra naudojami. Pagrindinės tarpmiestinio maršrutai naudoti priešdėlį "E" ir greitkeliai naudoti `A". Degalinės palei pagrindinių maršrutų yra atidaryta 24 valandas per parą. Kelių kokybės svyruoja nuo lygiųjų ženklo naujų greitkelių į Puodelio formos indas, skylėta vieną juostų.


  ką pamatyti Lenkijoje

  pagrindinis miestas pietvakarių ir Žemutinės Silezijos, Vroclave (Breslau) kapitalas yra Lenkijos valstybės, kaip jį čia lopšys kad Polanie gentis pastatė savo pirmąjį įtvirtinta gyvenvietė apie Ostrow Tumski sala.

  Apsilankykite Karpatų kalnai, įskaitant Tatrai. Tai ekstremalios pietus ir kalnų peizažu melas, folkloro ir sporto paslaugos padarys juos verta aplankyti.

  Žr Juodosios Madonos ikona, taip pat žinomas kaip stebuklingas paveikslas Dievo Motinos, kad didžiulis Jasna Goros vienuolynas komplekso Częstochowa, 100km (60 mylių) į šiaurę nuo Krokuvos. Galite imtis liftas į 30 aukšte stebėjimo denio Kultūros ir mokslo rūmus puikus vaizdas Varšuvoje.

  Lenkija yra tauta su didžiuotis kultūros paveldo ir stiprių teatro ir muzikos tradicijomis. Varšuva ir pagrindiniai miestai yra teatrų ir operos įmones, kurios įdėti į visą spektrą muzikinių ir kultūrinių programų tiek vietos gyventojų ir lankytojų. Lenkija ribojasi rytuose su Rusijos Federacijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos, į pietus su Čekijos Respublikos ir Slovakijos Respublikos ir į vakarus su Vokietija.