Keltai į Šiaurės Airiją

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Šiaurės Airija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Naudojant AFerry galite palyginti visų keltai į Šiaurės Airiją " Mes jums parodysiu visą panašių maršrutų greta, visi keltų bendrovių ir parodyti jums datų intervalas -. Viskas, todėl jūs galite rasite mūsų geriausias kainas , kada geriausia jums.

Mes neveikia su Specialus pasiūlymas kodus. Jei knygos iš šio puslapio, arba bet kuris kitas, jums gauti visus mūsų naujausius pasiūlymus ir nuolaidas. Nereikia išsirinkti arba rasti specialų kodą ar knygą iš tam tikro puslapio. Lyginant ir užsakymas keltai yra lengva su AFerry.

Keltai į Šiaurės Airiją yra "labai populiarus. išvengti nusivylimo prašome rezervuoti greičiau. Jūs taip pat turėtų žinoti, kad jei knyga arti jūsų pageidaujamą išvykimo, kainos gali būti daug didesnis, nei jei jūs užsisakyti iš anksto, todėl prašome rezervuoti kuo greičiau.

Populiariausias maršrutas yra Cairnryan Belfastas. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 219 automobilių ir du žmonės grįžti.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Cairnryan - Belfast
(Stena Line)
28 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 18 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 15 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
 • 1 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)

  Kaip užsisakyti keltu į Šiaurės Airiją

  Užsakymo keltu į arba iš Šiaurės Airijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Šiaurės Airijos

  Šiaurės Airija turi daug ką pasiūlyti lankytojams. Ji garsėja savo draugiškų žmonių ir gamtos grožį.

  Bet atostogauti į Šiaurės Airijos paliks jus su prisiminimais gyvenimą. Šiaurės Airija taip pat yra įmerkta istorijoje nuo normanų pilių liekanas ankstyvosios krikščionių eros įskaitant vienuolynų, vienuolynus, ir, žinoma, "Celtic" kerta.

  Šiaurės Airija taip pat garsėja savo ryškiomis žavinga baruose, kurie yra puiki vieta gauti Šiaurės Airijos skonį 21-ajame amžiuje.

  Susėdę į Guinness pinta baruose, pavyzdžiui, John Hewitt ar Crown Liquor Saloon Belfaste yra puiki galimybė užgroti pokalbį su kai kuriais iš draugiškiausių žmonių jūs kada nors susitikti.

  Šiaurės Airija Travel Guide

  Naršyti nepaliestų žalios kraštovaizdžio ar patenkinti kai draugiškiausių vietinių gyventojų pasaulyje vienoje iš Belfasto daug ryškių baruose. Šiaurės Airija paliksite jus su prisiminimais tikrais visam gyvenimui.

  Jei esate gamtos mylėtojas, jums bus meilė Šiaurės Airijoje. Iš tiesų, net jei esate ne, Šiaurės Airija leis jums įsimylėti su gamta. Pure nepaliestų miškų, ežerų ir upių priims jūsų kvėpavimas ir padėti jums pabėgti spaudimą ir kamienus šiuolaikinės gyvenimo. Nuo Kebble Nature Reserve Rathlin Island Castle Archdale grafystėje Fermanos, esate garantuotas, kad būtų suviliojo istorijos ir didybės Šiaurės Airijos kaime.


  Ką pamatyti

  " Bet koks Šiaurės Airijos viešnagė turi apimti vizitą į Dunluce pilis Šiaurės Antrim. Sėdi ant uolos sumuštas iš Airijos jūroje bangų, iš Dunluce pilies liekanos tikrai yra reginys verta pamatyti.

  Taip pat Šiaurės Airijos Antrimo grafystė yra pasaulyje garsaus Milžinų kelias ". Milžinų kelias susideda iš maždaug 40.000 blokavimo šešiakampiai bazalto kolonos, kad vaikščioti į jūrą. Senovės ugnikalnių veiklos rezultatas. Į Milžinų kelias buvo išrinktas ketvirtą didžiausią gamtos stebuklas Jungtinėje Karalystėje ir buvo paskelbta Pasaulio paveldo UNESCO 1986

  Muzikos mėgėjai ir šiuolaikinės Bon-viveurs taip pat įsitikinkite, kad įsimylėti Šiaurės Airija. Galite patirti tik kaip Guinness pinta turėtų būti pilamas į istorinę Belfasto juostoje kaip John Hewitt ar Crown Liquor Saloon. Puikus šansas užgroti pokalbį apie temomis dieną ir puiki vieta gauti garsaus Šiaurės Airijos humoro ir žavesio dozę.

  Jūs garantuotai būti suviliojo istorijos ir didybės Šiaurės Airijos kaime.

  muzikos mylėtojams yra tradiciniai festivaliai, roko koncertai ir klubai kur didžiausi didžėjai verslo atlieka parduoti Išsiregistravimo minios. Pasivaikščiokite akmenimis gatvelės Šiaurės Belfaste, kol išgirsite nepakartojamą skambesį smuiku muzikos. Žingsnis vidus ir esate tikri, kad gyvenimo naktį. Tiesiog nereikia gerti per daug juoda, kas ar jums reikia širdingas pusryčiai gauti per jį. Tiesą sakant, tiriant garsiąją nagų laistymo Irish Breakfast yra gydyti, neatsižvelgiant į praėjusią naktį savo žygdarbius, nes ji iš tiesų yra puikus startas į ekskursijų dieną.