Keltas Normandijoje

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Galite naudoti AFerry užsakyti Keltai į Normandijoje įskaitant St Malo, Cherbourg ir Caen iš Airijos, Anglijos ir Normandijos salos. Naudojant AFerry jūs visada gausite daug apie savo kelto į Normandijoje. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti keltu į Normandijoje

  Užsakymo keltu į arba iš Normandijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią puslapio viršuje.


  Daugiau apie Normandijoje

  "Normandija garsėja kaip iš D-Day iškrautus svetainę 1944, savo turtinga istorija ir unikalia kultūra. Labai naudingos ir išsamios vadovas D-Day iškrautus, apsilankymas DDayCenter a> .

  Normandija yra žalia ir derlinga provincija Prancūzijoje, su daug upių veikia minties srityje, įskaitant Senos upės, didžiausias Prancūzijos upės.

  Mont St Michel yra UNESCO Pasaulio paveldo svetainėje; išvardyti sala nuo Normandijos pakrantėje. Šv Michel vienuolynas yra įsikūręs saloje ir yra tiek įdomių ir įdomus. Yra keletas mažų parduotuvių ir restoranų saloje, įskaitant La Mere Poulard, kuris yra žinomas visame pasaulyje dėl savo omletas.

  Taip pat jos istorija, Normandija garsėja savo maisto ir gėrimų. Vietinių gėrybių yra MOULES la normade (midijos virti obuolių ir grietinėlės padažu), teurgoule (prieskoniais ryžių pudingas) ir calvados.

  Normandija Kelionių vadovas

  Tiesiog per Channel, Normandija yra ideali vieta trumpos pertraukos ar šeimos atostogoms.

  Su praeityje figūrą prie jūros, Normandija yra žemės įmerkta į mūsų bendrą istoriją. Normandija kviečia grįžti laiku atsekti William Užkariautojas pėdomis ir pasivaikščioti D-Day paplūdimiai, remiantis Heroes pakrantėje.

  Kelionė aplink Normandijoje

  "Akivaizdu, kad normalus kelionių variantai galimi: automobilis, autobusas, traukinys. Vairavimo Normandijoje yra gana panašus į vairavimo Prancūzijos poilsio ir iš jūsų šansai gauti nukentėjo streiko dėl traukinių yra lygiai taip pat didelis, kaip niekur kitur.

  Vienas dalykas, galbūt jūs norėtumėte žinoti, kad ten yra pakrantės pėsčiųjų takai, kad eina aplink pusiasalį nuo Honfleur teisus kelią palei į Breton pakrantėje. Daugelis driekiasi šio tako yra lengvai prieinama ir tai daro labai malonus pėsčiomis.