Keltai į Juodkalniją

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Juodkalnija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

 • Keltai iš Italija į Juodkalnija

Specialūs pasiūlymai

Galite naudoti AFerry užsakyti keltų uosto Bar Juodkalnijoje. Naudojant AFerry jūs visada gausite daug apie savo kelto į Juodkalniją. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti keltu į Juodkalnijos

  Užsakymo keltu į arba iš Juodkalnijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Juodkalnijos

  "Juodkalnija yra viena iš naujausių Europos šalių, tačiau tuo pačiu metu turi ilgą ir garbingą istoriją.

  Jo didžiuojamės kultūros praeitis kartu su dinamiška ir įdomi politinę ateitį - ir kas gali pamiršti Juodkalnijos daug įdomių įrašų į "Eurovizijos" dainų konkurse. Jei nieko įtikinti jums reikia laiko tyrinėti šią šalį, turite bent eiti į darbą, kur žemėje tokios muzikos keistenybės atėjo iš!

  Dėl Ostrogo vienuolynas yra verta aplankyti. Tai XVI a pastatas yra nustatytas į uolos veidą ir jau seniai serbų stačiatikių bažnyčios būstinė. Jis yra vienas iš labiausiai žinomų vienuolynų regione.

  Skadar ežeras yra didžiausias gėlo vandens ežeras Balkanuose. Jūs galite gauti čia visuomeniniu transportu, o kai atvyksite, yra nepralenkiamas galimybės Žygiai.

  Juodkalnija Travel Guide

  "Tapusi nepriklausoma tik 2006 Juodkalnija yra viena iš naujausių Europos šalių. Ji turi tiek daug prasmės kultūros paveldo ir perspektyvinį optimizmo, kad sveikina ateitį su viltimi. "

  Juodkalnijos idėja gyvuoja jau daugiau nei 1000 metų. Tačiau maža valstybė Juodkalnijos dažnai buvo didesnių galių regiono pėstininkas. Nors tai yra kartais lėmė daug kraujo netekimo, ji taip pat paliko kultūros turtingumą, kad tiesiog maldauja būti patyręs.


  Ką pamatyti Juodkalnijos

  ir Ostrogo vienuolynas yra gerai verta aplankyti. Tai XVI a pastatas yra nustatytas į uolos veidą ir jau seniai serbų stačiatikių bažnyčios būstinė. Jis yra vienas iš labiausiai žinomų vienuolynų regione.

  Skadar ežeras yra didžiausias gėlavandenis ežeras Balkanų. Jūs galite gauti čia visuomeniniu transportu, o kai atvyksite, yra nepralenkiamas galimybės Žygiai. Taip pat yra daug vaizdingų kaimų ir bažnyčios turi būti ištirta. Kai jūs derinti tai su galimybe gauti kelionę laivu ant ežero, galite laimingai praleisti atostogas šiame Juodkalnijos teritorijoje.

  Iš Ostrog vienuolynas yra nustatytas į uolos veidą ir jau seniai Serbijos ortodoksų bažnyčia sėdynė

  AFerry.lt siūlo geriausias būdas rasti pigiausią keltų maršrutai į Juodkalniją su jo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!